Kırmızı Oda Nerede Çekiliyor? Kırmızı Oda Oyuncuları

Kırmızı Oda Nerede Çekiliyor? Kırmızı Oda Oyuncuları Kırmızı Oda Hangi ilçede çekilmektedir? Kırmızı Oda Çekim yeri

Kırmızı Oda Nerede Çekiliyor? Kırmızı Oda Oyuncuları

Kırmızı Oda Nerede Çekiliyor? Kırmızı Oda Oyuncuları Kırmızı Oda Hangi ilçede çekilmektedir? Kırmızı Oda Çekim yeri.. TV8 ekranlarının sevilen dizisi Kırmızı Oda dizisi nerede çekilmektedir? Bu hafta da birçok konuk oyuncuyu ağırlayan Kırmızı Oda dizisi hangi şehirde ve hangi ilçede çekilmektedir?

 Ekranların reytingi bol dizisi Kırmızı Oda Kırmızı Odada yaşanan ele alınan her olayın arkasında acılar hüzünle ve mutsuzlar ela alınarak izleyicilerin konuları yaşamaları sağlanmaya çalışılmaktadır. Psikiyatri kliniğine gelen hastalar başından geçen olayları daha önce hiçbir yerde paylaşamamış ve acısının altında ezilmiş kişilerden oluşmakta. Psikiyatri kliniğinin sahibi olan Binnur Kaya dizide psikiyatrist rolüyle başrolde bulunmaktadır. Yazar Gülseren Budayıcıoğlu'nun bir Psikiyatri kliniğinde geçen yaşanmış olaylardan esinlenerek uyarlanmış olduğu acı ve gerçekler izleyiciler tarafından da ilgi ile izlenmektedir. Diziye dahil olan oyuncular hikayeler değiştikçe yeni giren oyuncularla birlikte değişmektedir. Bir hikaye bittikten sonra yeni bir hikaye ve oyuncular dahil olmaktadır. Peki sevilen dizi Kırmızı Oda nerede çekilmektedir?

KIRMIZI ODA NEREDE ÇEKİLİYOR?

Kırmızı Oda dizisi çekimleri İstanbul'un Beykoz ve Üsküdar ilçelerinde çekilmektedir. Her bölümü farklı alanlarda çekilen dizide Binnur Kaya, Meriç Aral, Tülin Öze, Burak Sevinç gibi isimler yer almaktadır. Ünlü oyuncuların yer aldığı Kırmızı Oda dizisine yaklaşık her hafta konuk oyuncular yer almaktadır.

athena

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER