Kırmızı Oda Hakan Kimdir? Nejat Uygur Kimdir Kaç Yaşında Nejat Uygur Babası Kim?

Kırmızı Oda Hakan Kimdir? Nejat Uygur Kimdir Kaç Yaşında Nejat Uygur Babası Kim?Oyuncu Nejat Uygur hakkında merak edilenler..

Kırmızı Oda Hakan Kimdir? Nejat Uygur Kimdir Kaç Yaşında Nejat Uygur Babası Kim?

Nejat Uygur Kimdir Kaç Yaşında Nejat Uygur Babası Kim? Nejat Uygur Jr Kimdir? Oyuncu Nejat Uygur hakkında merak edilenler.. Ünlü oyuncu Nejat Uygur kimdir? Genç oyuncu Nejat Uygur hakkında merak edilenleri sizler için derledik. Başarılı oyuncu hakkında merak edilenler.. Kırmızı Oda dizisinde Hakan karakterine hayat veren Nejat Uygur kimdir, nereli?

NEJAT UYGUR JR KİMDİR?

1 Ocak 1995'de İstanbul'da dünyaya gelen Nejat Uygur Jr 25 yaşındadır. Ünlü oyuncu Behzat Uygur'un oğlu olan Nejat Uygur -'un amcası da ünlü oyuncu Süheyl Uygur'dur. Başarılı oyuncu Nejat Uygur Jr. adını ünlü oyuncu, tiyatro ve komedi duayeni dedesi Nejat Uygur'dan almıştır. Yakışıklı oyuncu Nejat Uygur  daha önce birçok dizide yer aldı. 

TED İstanbul Koleji'nde eğitim alan ünlü oyuncu üniversiteye gitmedi direkt olarak aile mesleği olan oyunculuğa başladı. Başrollerinde Hazal Kaya, Reha Özcan ve Burak Deniz'in yer aldığı Bizim Hikaye'de canlandırdığı Hikmet karakteri ile tanındı. Kırmızı Oda da Hakan karakterine hayat vermiştir.

athena

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER