Kırmızı Oda Dizisi Sadi'si Erkan Petekkaya Doğduğun Ev Kaderindir Dizisinde

Kırmızı Oda Dizisi Sadi'si Erkan Petekkaya Doğduğun Ev Kaderindir Dizisinde Kırmızı Oda dizisindeki Sadi karakteri ile dikkat çeken ünlü oyuncu bu kez Doğduğun Ev Kaderindir dizisine konuk oluyor.

Kırmızı Oda Dizisi Sadi'si Erkan Petekkaya Doğduğun Ev Kaderindir Dizisinde

Kırmızı Oda Dizisi Sadi'si Erkan Petekkaya Doğduğun Ev Kaderindir Dizisinde Kırmızı Oda dizisindeki Sadi karakteri ile dikkat çeken ünlü oyuncu bu kez Doğduğun Ev Kaderindir dizisine konuk oluyor. TV 8 ekranlarında yayınlanan başrollerinde Demet Özdemir ve İbrahim Çelikkol’un yer aldığı Doğduğun Ev Kaderindir'in yeni bölümünde Erkan Petekkaya sürprizi yaşanacak. Kırmızı Oda dizisinde  Sadi karakteri ile dikkat çeken oyuncu Erkan Petekkaya, Ali Rıza’nın geçmişten güvendiği bir dostu olarak Doğduğun Ev Kaderindir dizisinde yer alacak.

TV 8'in Kırmızı Oda adlı dizisinde Sadi karakteri ile dikkat çeken oyuncu bu kez aynı kanalda başka bir diziye konuk oluyor. Ekranların sevilen dizisi Kırmızı Oda dizisinde Doktor Hanım'ın danışanı olan Delikanlı Sadi karakteri seyirci tarafından çok sevilen oyuncu TV8'de ekrana gelen Kırmızı Oda'daki performansıyla gündem olmuştu. Ünlü oyuncu Erkan Petekkaya'nın diziyle anlaşması da uzatıldığı ortaya çıktı.

TV 8 ekranların sevilen dizisi Doğduğun Ev Kaderindir dizisine konuk olacak olan Erkan Petekkaya, Doğduğun Ev Kaderindir'in 37. bölümündeki rolü ile ekranlarda olacak.

athena

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER