Kırmızı Oda Boncuk Kimdir Boncuk Gerçek Adı Ne Kırmızı Oda Boncuk Gerçek Hikayesi

Kırmızı Oda Boncuk Kimdir Boncuk Gerçek Adı Ne Kırmızı Oda Boncuk Gerçek Hikayesi Kırmızı Oda Boncuk iyileşecek mi? Kırmızı Oda Boncuk gerçek hikayesi nedir?

Kırmızı Oda Boncuk Kimdir Boncuk Gerçek Adı Ne Kırmızı Oda Boncuk Gerçek Hikayesi

Kırmızı Oda Boncuk Kimdir Boncuk Gerçek Adı Ne Kırmızı Oda Boncuk Gerçek Hikayesi Kırmızı Oda Boncuk iyileşecek mi? Kırmızı Oda Boncuk gerçek hikayesi nedir?  Burcu Biricik'in canlandırdığı Boncuk karakteri üç tane ermiş görüyor. Kocası Sadık'ın onu robot olarak gördüğü Boncuk büyük bir yalnızlık çekiyor. Boncuk'un geçmişi aslında acılarla dolu, fark edilmek istenen küçük bir kız. Babası, annesinin yanına bir misafir getiriyor. Boncuk aslında o kadını taklit ediyor aslında. Çünkü fark edilmek ive dikkat çekmek istiyor. Nasıl o kadın fark edildiyse Boncuk da yüzüne ben çizerek, saçını keserek, o kadını taklit ederek fark edilmek, dinlenmek istiyor. 

Kırmızı Oda Boncuk, aslında hiç dinlenmeyen ve fark edilmeyen bir kız olarak insanlar tarafından görülmek isteniyor. Madalyonun İçi kitabında yer alan Rezzan’ın hikayesi ilk başlarda Boncuk zannedildi. Çünkü kitapta Boncuk adında bir karakter yer almıyordu. Rezzan karakteri iş yerinden bir çocuğun kendisine aşık olduğunu zanneden ve “paranoid bozukluk” sebebiyle doktordan yardım alan genç bir kadın ancak Paranoid bozukluk temelde halüsinasyon ve sanrıların zaman içerisinde gerçeklerin yerini alması durumu şeklinde açıklanıyor. Ancak kitapta Rezzan seanstan çıktıktan sonra Boncuk geliyor. Boncuk kitapta Emine olarak betimleniyor ve erkek kardeşi ile beraber seansa geliyor. Kulağına sesler geldiğini söyleyen Emine sıkıntılarını Doktor Hanım'a anlatıyor. Şizıfreni ve paranoid bozukluk arasında bulunan Boncuk'un öyküsü dikkat çekiyor. Peki Boncuk karakterine hayat veren Burcu Biricik Kimdir?

BURCU BİRİCİK KİMDİR?

4 Mayıs 1989'da Antalya'da dünyaya gelen Burcu Biricik Miss Mediterranean güzellik yarışmasında Akdeniz Kraliçesi seçilmiştir. Ege Üniversitesi Arkeoloji bölümünden mezun olan Burcu Biricik 2016 yılında Emre Yetkin'le evlenmiştir. Daha önce Kedi Özledi, İnanç Odsı,Bana Masal Anlata, Her Şey Seninle Güzel, Çiçero, İnsanlar İkiye Ayrılık filmlerinde yer aldı.

Ayını zamanda ünlü oyuncu Düşman Kardeşler, Beni Böyle Sev, Hayat Şarkısı, 8. Gün, Kuzgun, Şeref Meselesi, Kırmızı Oda, Fatma gibi dizilerde yer aldı. Başarılı oyuncu Kırmızı Oda'daki Boncuk karakteri le oyunculuk performansı ile takdir topladı.

athena

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER