Kerem Bursin Hande Erçel'i Öve Öve Bitirmedi

Kerem Bursin Hande Erçel'i Öve Öve Bitirmedi Kerem Bursin Hande Erçel'i Övmelere doyamadı Sen Çal Kapımı dizisinin efsane ikilisi

Kerem Bursin Hande Erçel'i Öve Öve Bitirmedi

Kerem Bursin Hande Erçel'i Öve Öve Bitirmedi Kerem Bursin Hande Erçel'i Övmelere doyamadı Sen Çal Kapımı dizisinin efsane ikilisi Kerem Bursin ve Hande Erçel yine haber oldu. Oyuncu Kerem Bursin Hande Erçel'i öve öve bitiremedi. FOX TV ekranlarının sevilen komedi dizisi Sen Çal Kapımı dizisinde başrol oynayan ikili Hande Erçel ve Kerem Bursin gündemden düşmüyor. Oyuncu Hande Erçel ve Kerem Bursin uyumu magazinde yer almaya devam ediyor. 

Oyuncu Kerem Bursin dizideki rol arkadaşı Hande Erçel hakkında  konuştu. Bir derginin özel sayısı için objektif karşısına geçen ikili kapak pozuyla çok konuşuldu. Yılbaşı planları için de konuşan Kerem Bursin "Yılbaşı akşamı mecbur repo olacağız" diyen ünlü oyuncu köpeğiyle evde olacağını söyledi. Yakışıklı oyuncu, genelde yılbaşı akşamları evde olduğundan kendisi için bir şey değişmediğini açıkladı.

Serkan karakterine hayat veren Kerem Bursin dizideki rol arkadaşı Hande Erçel hakkında konuştu. Dizilerinin yaklaşık 40 ülkeye satışının gerçekleşeceği hatırlatılınca oyuncu Bursin  "Bunları duymak hem motive ediyor hem de ekipçe hepimizi mutlu ediyor, çünkü sonuçta emeğinin karşılığını görmek güzel bir şey, Hande ile de güzel bir enerji yakaladık" ifadelerine yer verdi. Oyuncu Kerem Bursin ile Hande Erçel'in Best Of Hello sayısı için yaptıkları çekimlerin kapak fotoğrafı ise çok konuşulmuştu. Kerem Bursin "Güzel bir  dergi çekimi oldu" dedi.

athena

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER