Kefaret dizisi konusu Oyuncuları Kefaret Nerede Çekiliyor

Kamumanset.com -Kefaret dizisi konusu Oyuncuları Kefaret Nerede Çekiliyor Kefaret dizisi konusu nedir? Kefaret dizisi oyuncuları Kefaret dizisi oyuncu kadrosu!

Televizyon 22.11.2020, 21:06 22.11.2020, 21:06 athena
Kefaret dizisi konusu Oyuncuları Kefaret Nerede Çekiliyor

Kamumanset.com - Kefaret dizisi konusu nedir? Kefaret dizisi oyuncuları Kefaret dizisi oyuncu kadrosu! Kefaret dizisi izleyicisi ile buluşmak için sabırsızlıkla bekliyor. Peki ekranlarından yeni dizisi Kefaret dizisi konusu nedir? Kefaret dizisi oyuncu kadrosunda kimler var? Kefaret dizisi oyuncu kadrosu! Tanıtımı ile izleyicinin dikkatini çeken Kefaret dizisi hakkında merak edilenleri sizler için derledik. Kefaret dizisi konusu nedir? Kefaret dizisi oyunuları..

KEFARET DİZİSİ KONUSU NEDİR?

Her şeyini kaybeden Zeynep'in hayatını anlatan dizide tanıtımda Zeynep'in çektiği acı gözler önüne serilirken aynı zamanda Sina Komiserin ve Ahmet'in ormanda arama yaptıkları görülüyor. Ormanda yapılan arama sonucu neler olacağı ise merak ediliyor. 

KEFARET DİZİSİ OYUNCULARI

Başrollerinde Nurgül Yeşilçay ve Mert Fırat'ın yer aldığı dizinin oyuncu kadrosunda Yurdaer Okur, Özge Özacar, Mine Kılıç, Efe Deprem, Göktan Oktay Göztepe, Lavinya Ünlüler, Ege Kökenli, Enis Yıldız, Tolga Güleç, Defne Günay, Metin Yavuzoğlu, Nihan Durukan, Ayşegül Cengiz, Umut Öztok gibi birçok ünlü isim yer almaktadır.

Yorumlar (0)