Kardeşlerim Ömer Kimdir Yiğit Koçak Kimdir Kaç Yaşında

Kardeşlerim Ömer Kimdir Yiğit Koçak Kimdir Kaç Yaşında Yiğit Koçak nereli hayatı

Kardeşlerim Ömer Kimdir Yiğit Koçak Kimdir Kaç Yaşında

Kardeşlerim Ömer Kimdir Yiğit Koçak Kimdir Kaç Yaşında Yiğit Koçak nereli hayatı.. Atv ekranlarının yeni dizisi Kardeşlerim'de 17 yaşındaki hırslı bir çocuğu canlandıran Yiğit Koçak kimdir, kaç yaşında? Yiğit Koçak'ın hayatına dair merak edilenleri sizler için araştırdık. Dizide abisi Kadir'e destek olan Yiğit Koçak kimdir hayatına dair merak edilenler...

YİĞİT KOÇAK KİMDİR?

 12 Ekim 1995 tarihinde Samsun'da dünyaya gelen oyuncunun gerçek adı Bilal Yiğit Koçak'tır.  Vine Fenomeni olarak tanınan ve popülerlik kazanan Yiğit Koçak, eğitimini Bahçeşehir Üniversitesi Ekonomi ve Finans Bölümü'nde eğitim hayatına devam etmektedir.

Oyuncu, Akademi 3,5'ta oyunculuk eğitimi almıştır. 2017 senesinde yayınlanan Seni Kimler Aldı isimli dizi ile ilk kez televizyona çıkan Yiğit Koçak daha sonra Kimse Bilmez dizisinde yer aldı. Atv ekranlarında yayınlanan Gel Dese Aşk dizisinde Onur karakterine hayat veren Yiğit Koçak başarılı oyunculuğu ile dikkatleri üzerine çekti. Ayrıca ünlü oyuncu 1.88 metre boyunda, 76 kilodur. Sosyal medyada fazlasıyla takipçisi olan Yiğit Koçak terazi burcudur.

athena

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER