Kardeşlerim Asiye Kimdir Kaç Yaşında Su Burcu Yazgı Coşkun Kimdir Hayatı

Kardeşlerim Asiye Kimdir Kaç Yaşında Su Burcu Yazgı Coşkun Kimdir Hayatı Kardeşlerim Asiye Eren kimdir hayatına dair merak edilenler..

Kardeşlerim Asiye Kimdir Kaç Yaşında Su Burcu Yazgı Coşkun Kimdir Hayatı

Kardeşlerim Asiye Kimdir Kaç Yaşında Su Burcu Yazgı Coşkun Kimdir Hayatı Kardeşlerim Asiye Eren kimdir hayatına dair merak edilenler.. Dizide 17 yaşında dürüst ve güçlü bir kız olan Asiye'yi canlandıran Su Burcu Yazgı Coşkun kimdir?  Su Burcu Yazgı Coşkun hayatına dair merak edilenler.. Kardeşlerim dizisi Asiye Eren'i canlandıran  Su Burcu Yazgı Coşkun kimdir, nereli? 

SU BURCU YAZGI COŞKUN KİMDİR?

Su Burcu Yazgı Coşkun 2004 yılında İstanbul'da dünyaya gelmiştir. Hala ortaöğretimine devam etmekte olan oyuncu ilk kez 2011'de Farklı Boyut dizisinde yer almıştır. Oyuncu Su Burcu Yazgı Coşkun Aşk Yeniden, Kalbim Dört Mevsim dizilerinde yer almış oyuncu birçok dizide yer almıştır. Çocuk yaşlardan beri televizyonda olan başarılı oyuncu performansı ile dikkat çekti.

Kanal D'nin Kara Yazı adlı dizisinde Haluk Bilginer, Zeynep Çamcı, Ushan Çakır, Emre Kınay gibi isimlerle beraber yer alan oyuncu Su Burcu Yazgı Coşkun, Ekin Koç ve Demet Özdemir'in başrol oynadığı Sana Bir Sır Vereceğim adlı dizide de yer almıştır. Kırmızı Oda dizisindeki Güler'i canlandıran Su Burcu Yazgı Coşkun oyunculuk performansı ile dikkatleri üzerine çekti.

Güncelleme Tarihi: 20 Şubat 2021, 21:23

athena

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER