Karayip Korsanları Siyah İnci'nin Laneti Filmi Konusu Nedir Oyuncuları Kimler?

Kamumanset.com - Karayip Korsanları Siyah İnci'nin Laneti Filmi Konusu Nedir Oyuncuları Kimler? Bu akşam Kanal D ekranlarında yayınlanacak olan Karayip Korsanları Siyah İnci filmi yayınlanacak Karayip Korsanları Siyah İnci filmi konusu nedir?

Karayip Korsanları Siyah İnci'nin Laneti Filmi Konusu Nedir Oyuncuları Kimler?

Kamumanset.com - Karayip Korsanları Siyah İnci'nin Laneti Filmi Konusu Nedir Oyuncuları Kimler? Bu akşam Kanal D ekranlarında yayınlanacak olan Karayip Korsanları Siyah İnci filmi yayınlanacak  Karayip Korsanları Siyah İnci filmi konusu nedir? KANAL D ekranlarında saat 20:00'da yayınlanacak olan dizinin oyuncuları kimler? Başrollerini Johnny Deep, Orlanda Bloom ve Geoffrey Rush'ın paylaştığı filmin oyuncu kadrosunda başarılı isimler yer alıyor. İşte Karayip Korsanları: Siyah İnci'nin Laneti filmi oyuncu kadrosu ve konusu?

2003 yılında vizyona giren macera filmi Karayip Korsanları Siyah İnci'nin Laneti filmi yönetmenliğini Gore Verbinski, senaristliğini ise Ted Elliott, Terry Rossio, Stuart Beattie, Jay Wolpert yaptı. Oyuncu kadrosunda Johnny Depp, Geoffrey Rush, Jonathan Pryce,, Barbossa/Captain Blackheart, Keira Knightley, Orlando Bloom, Jack Davenport,  John Boswall gibi oyuncular yer almıştır.

KARAYİP KORSANLARI: SİYAH İNCİNİN LANETİ FİLMİ KONUSU

Genç bir kızı kurtarmaya çalışan korsan Jack Sparrow ile demirci Will Turner'ın maceralarını anlatılan filmde 12 yaşındaki kızı Elizabeth'şn Jamica'ya yaptığı deniz seyahati sırasında gemi enkazı ile karşılaşması ardından enkazdan kurtulabilen küçük Will'in macerasını konu alıyor. Beth, küçük çocuğun boynundaki koleyyi görüp korsan olduğunu anlar. Ve Beth bir korsan tarafından kaçırılır. İyi korsanlardan Jack Sparrow ise Elizabeth'i ve Will'i kurtarmaya çalışır.

Güncelleme Tarihi: 16 Ocak 2021, 23:55

athena

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER