Ivana Sert: Sonuçta Bu Senin Evladın, Çocuk Senin Açıklaması

Kamumanset.com - Ivana Sert: Sonuçta Bu Senin Evladın, Çocuk Senin Açıklaması Ivana Sert'den Eski eşine nafaka çıkışı.. Modacı ve manken Ivana Sert 2013 yılında  ayrıldığı eski eşi Yurdal Sert'in ödediği 5 bin TL değerindeki nafakanın oğulları Ateş'in eğitim masraflarına yetmediği için yüzde 300 zam yapılmasını istediği dava hakkında açıklamada bulunmuştu.

Ivana Sert: Sonuçta Bu Senin Evladın, Çocuk Senin Açıklaması

Kamumanset.com - Ivana Sert: Sonuçta Bu Senin Evladın, Çocuk Senin Açıklaması Ivana Sert'den Eski eşine nafaka çıkışı.. Modacı ve manken Ivana Sert 2013 yılında  ayrıldığı eski eşi Yurdal Sert'in ödediği 5 bin TL değerindeki nafakanın oğulları Ateş'in eğitim masraflarına yetmediği için yüzde 300 zam yapılmasını istediği dava hakkında açıklamada bulunmuştu. Ivana Sert önceki gün sevgilisi Sezer Dermenci ile Nişantaşı'nda objektiflere yansımıştı. 

İşlerinin bozulması sebebiyle nafaka ödeyemeyen Yurdal Sert hakkındaki sorulara cevap verdi. "Ne diyeyim, nafaka ödeyemeyecekseniz neden çocuk yapıyorsunuz, baba olmayın mı diyeyim? Ben nafakayı az bulmuyorum ama çocuğun okul masraflarını karşılamadığı için yapacak bir şey yok. Bu konu hakkında çok fazla konuşmak istemiyorum. Sonuçta bu senin evladın, çocuk senin!" ifadelerine yer verdi.

Yurdat Sert ise "İşlerim yolunda gitmiyor" şeklinde bir savunma yapmıştır. "Hepimizin işleri kötü gidiyor ama çocuğumuz var ve ona bakmak zorundayız, bu kadar yani. Ben çocuğum için çalışıyorum. Ömrümü veriyorum ve herkes de böyle yapmalı bence. Baba olarak değerlendirsinler bu konuyu. Eşine vermiyorsun zaten nafakayı, çocuk için veriyorsun" ifadelerine yer verdi. 2004 yılında evlenen çift Yurdal Sert ve Ivana Sert'in evliliği dokuz sene sürmüştü. Ateş adında bir oğulları olan Ivana Sert yeni sevgilisi Sezer Dermenci ile uyumlu bir şekilde giyinmesi dikkat çekti.

Güncelleme Tarihi: 16 Ocak 2021, 13:27

athena

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER