İrem Sak'ın sevgili açıklaması! İrem Sak'ın sevgilisi kim?

İrem Sak'ın sevgili açıklaması! İrem Sak'ın sevgilisi kim? İrem Sak sevgilisini mi açıkladı? İrem Sak'ın svegilisi açıklaması gündem oldu

İrem Sak'ın sevgili açıklaması! İrem Sak'ın sevgilisi kim?

İrem Sak'ın sevgili açıklaması! İrem Sak'ın sevgilisi kim? İrem Sak sevgilisini mi açıkladı? İrem Sak'ın svegilisi açıklaması gündem oldu! Oyuncu İrem Sak Çukur dizisi ile ekranalra geri dönmüştü. Oyuncu İrem Sak açıklamaları bomba etkisi yarattı. Sunucu 3 yıldır sevgilisi olmadığını söyleyen oyuncu İrem Sak'a "E benim bildiklerim ne o zaman?" sorusunu yönelttiler. Oyuncu İrem Sak'ın "Sevgili sordun, sevgilim olmadı" diyerek cevap vermesi sosyal medyada olay oldu. 

İrem Sak sosyal medya açıklamaları ile şaşırtmaya dveam ediyordu. Katıldığı bir röportajda sevgili açıklaması yapan İrem Sak dikkat çekti. Çukur dizisinin yıldız oyuncularından İrem Sak YouTube'de Seçkin Süngüç ve Fezi Altun'un 'Bize Kaldı' adlı programına konuk oldu. Yaptığı açıklamalar ile dikkat çekti.  Sak kullandığı ifadeler ile sosyal medyada gündem oldu. Sunucular başarılı oyuncuya, "Seni sevgilinle görmedik. Hiç erkekle bir ilişkin oldu mu?" şeklinde soru yöneltti. Oyuncu İrem Sak kullandığı ifadeler ile sosyal medyada gündem oldu. Sunucular başarılı oyuncuya, "Seni sevgilinle görmedik. Hiç erkekle bir ilişkin oldu mu?" şeklinde soru yöneltti. İrem Sak ise , "Evet görmediniz. Denk gelmedi. Çekemediler. Sevgilim oldu en son 2017'de ayrıldık. 3 yıldır sevgilim yok"  ifadelerine yer verdi.

Oyuncu İrem Sak'ın u açıklamaları çok konuşulurken Cevaba karşılık gelen, "E benim bildiklerim ne o zaman?" sorusuna yanıt veren Sak, "Sevgili sordun, sevgilim olmadı" dedi.İrem Sak'ın sevgilisinin kim olduğu merak konusu olurken güzel oyuncu "Sektörden biriydi" şeklinde cevap verdi. İrem Sak'ın "Sektörden biriydi" cevabı takipçilerini tahmin etmeye yönelitti.

athena

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER