İbrahim Tatlıses'in İbo Show Başarısına Ödül

İbrahim Tatlıses'in İbo Show Başarısına Ödül geldi İbrahim Tatlıses'e milyonluk araç geldi

İbrahim Tatlıses'in İbo Show Başarısına Ödül

İbrahim Tatlıses'in İbo Show Başarısına Ödül geldi İbrahim Tatlıses'e milyonluk araç geldi. Yıllar sonra Star Tv ekranlarında yayınlanan İbo Show'daki reyting başarısın sebebi ile İbrahim Tatlıses'e milyon değerinde ödül verildi. Cumartesi akşamları Star Tv ekranlarında yayınlanan İbo Show'da seyirci karşısına çıkan İbrahim Tatlıses'e başarısından dolayı ödül verildi.

 10 yıllık aranın ardından İbo Show ile geri dönen İbrahim Tatlıses'in başarısı, kanal yönetimi tarafından son model bir cip ile ödüllendirildi. Ünlü türkücü reytinglerde gösterdiği başarıdan ötürü kanaldan bir tane lüks araç aldı. Son model kırmızı renk bir cip hediye eden Star TV, duyduğu memnuniyeti dile getirerek İbrahim Tatlıses'si ödüllendirdi. Kendisine hediye edilen kırmızı renk cipin yanında poz veren ünlü türkücü  İbrahim Tatlıses, özellikle kırmızı rengin kendisine uğur getireceğine inandığını belirtti.

Ünlü türkücü kırmızı kazağı ile kırmızı arabanın önünde poz vererek sevincini belli etti. Star Tv ekranlarında cumartesi akşamları yayınlanan İbo Show reytinglerde başarısı ile dikkat çekiyor.

athena

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER