İbrahim Tatlıses Estetik Haberlerine Cevap Geldi İbrahim Tatlıses Estetik Mi Yaptırdı?

İbrahim Tatlıses Estetik Haberlerine Cevap Geldi İbrahim Tatlıses Estetik Mi Yaptırdı? İbo Show'un sunucusu usta sanatçıdan estetik iddialarına yanıt

İbrahim Tatlıses Estetik Haberlerine Cevap Geldi İbrahim Tatlıses Estetik Mi Yaptırdı?

İbrahim Tatlıses Estetik Haberlerine Cevap Geldi İbrahim Tatlıses Estetik Mi Yaptırdı? İbo Show'un sunucusu usta sanatçıdan estetik iddialarına yanıt. Yıllar sonra yeniden İbo Show'la ekranlara gelen usta sanatçı İbrahim Tatlıses imaj değişikliği ile olay olmuştu. Saçları ve yüzü değişen İbrahim Tatlıses'den konu hakkında yorum geldi.  İbrahim Tatlıses'in yeni imajı için 100 bin tl harcadığı da iddia edilmişti. Ünlü sanatçıdan konu hakkında açıklama geldi.

İbo Show'un sunucusu İbrahim Tatlıses yüzü ve saçlarının değişimi hakkında konuştu. Estetik iddialarına sert bir şekilde yalanlayan ünlü sanatçı açıklamasında "Ne botoks ne saç ektirme... Hepsi uydurma...Ben şimdiye kadar neydiysem yine oyum. Merak etmeyin dizisin İbonuz değişmez. Saçımın renginin koyu görünmesi boyanın fazla saçımda kalmasının sonucudur." şeklinde açıklamada bulundu.

Türkücü İbrahim Tatlıses saçlarındaki değişimin cevabını vermiş oldu. Bugün programda Bedia Akatürk, Latif Doğan, Nuri Sesigüzel, Kahtalı Mıçe'yi ağırlayacak olan İbrahim Tatlıses hakkında iddialara da bu şekilde yanıt vermiş oldu.

athena

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER