İbrahim Büyükak Baba Oluyor İbrahim Büyükak'tan Güzel Haber Geldi

İbrahim Büyükak Baba Oluyor İbrahim Büyükak'tan Güzel Haber Geldi İbrahim Büyükak Baba Oluyor Eser Yenenler'in ardından İbrahim Büyükak ve eşinden güzel haber geldi

İbrahim Büyükak Baba Oluyor İbrahim Büyükak'tan Güzel Haber Geldi

İbrahim Büyükak Baba Oluyor İbrahim Büyükak'tan Güzel Haber Geldi İbrahim Büyükak Baba Oluyor Eser Yenenler'in ardından İbrahim Büyükak ve eşinden güzel haber geldi. Oyuncu İbrahim Büyükak'tan sevindirici haber geldi. İkinci bebeğini kucağına almaya hazırlanan Eser Yenenler'in ardından üç adam grubunun Üyesi İbrahim Büyükak'dan çocuk haberi geldi. Eser Yenenler'in ardından İbrahim Büyükak'da baba oluyor.

Habere göre 2 sene önce terapist Nurdan Beşen ile dünya evine giren İbrahim Büyükak baba oluyor. Ünlü komedyen İbrahim Büyükak'ın baba olacağı öğrenildi. Eser Yenenler hafta içi sunduğu online bir ödül töreninde bebek bekleyen birçok kişinin olduğunu söylemişti fakat isim vermemişti. İkinci kez baba olmaya hazırlanan Eser Yenenler  "Pandemi devam ederse aşı bulunana kadar her sene bir çocuk yapmaya devam edeceğiz. Tavsiye ederiz yani bol bol üreyin" açıklamalarına yer verdi.

Eser Yenenler "Çevremde bebek bekleyen çok insan var, yalnız değiliz” ifadelerine yer verdi. İbrahim Büyükak 2018 yılında Nurdan Beşen ile nikah masasına oturan İbrahim Büyükak'ın bebek beklediği ortaya çıktı. Oyuncu ve komedyen İbrahim Büyükak' ve eşi Nurdan Beşen'in bebek beklediği ortaya çıktı.

athena

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER