İbo Show Yeni Bölüm Konukları Kimler İbrahim Tatlıses 15 Senedir Küs Olduğu Ebru Yaşar Sürprizi

İbo Show Yeni Bölüm Konukları Kimler İbrahim Tatlıses 15 Senedir Küs Olduğu Ebru Yaşar Sürprizi İbo Show'un konukları

İbo Show Yeni Bölüm Konukları Kimler İbrahim Tatlıses 15 Senedir Küs Olduğu Ebru Yaşar Sürprizi

İbo Show Yeni Bölüm Konukları Kimler İbrahim Tatlıses 15 Senedir Küs Olduğu Ebru Yaşar Sürprizi İbo Show'un konukları.. Star Tv ekranlarında yayınlanan İbo Show 10. bölüm fragmanı yayınlandı. Cumartesi günü yayınlanan dizinin konukları kimler oldu? 15 yıldır İbrahim Tatlıses ile küs olan EbruYaşar'ın programa katılması dikkat çekti. 

İbo Show 10. bölüm fragmanı yayınlandı. Cumartesi akşamları Star Tv ekranlarında yayınlanan İbo Show bu haftaki konukları belli oldu. Bu hafta İbo Show'da Ebru Yaşar, Selçuk Balcı, Resul Dindar ve Çetin Altay olacak. İbrahim Tatlıses ile yıllardır küs olan Ebru Yaşar, barışmalarının ardından programa katılması dikkat çekti

İbo Show'un bu haftaki konuklarından Ebru Yaşar dikkat çekti. Ebru Yaşar küslüklerini noktaladığı İbrahim Tatlıses hakkında "Hayatımın en heyecanlı gecesini yaşıyorum. Belki seni 15 yıldan sonra ilk kez göreceğim ondan oldu" açıklamalarına yer verdi. Ebru Yaşar "Patron. Yıllar sonra seni görmek İbo Show'da buluşmak... Sevgim, saygım, heyecanım ilk gün gibi. Program montajımızı yaparken bir kare daha ekledik hatıralarımıza iyi ki varsın" ifadelerine yer verdi.

athena

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER