İbo Show Nuri Sesigüzel Kimdir Kaç Yaşında İbo Show Nuri Sesigüzel Hayatı

İbo Show Nuri Sesigüzel Kimdir Kaç Yaşında İbo Show Nuri Sesigüzel Hayatı İbrahim Tatlıses'in sunduğu İbo Show'un yeni konuğu Nuri Sesigüzel kimdir hayatı

İbo Show Nuri Sesigüzel Kimdir Kaç Yaşında İbo Show Nuri Sesigüzel Hayatı

İbo Show Nuri Sesigüzel Kimdir Kaç Yaşında İbo Show Nuri Sesigüzel Hayatı İbrahim Tatlıses'in sunduğu İbo Show'un yeni konuğu Nuri Sesigüzel kimdir hayatı.. Bu akşam Star Tv ekranlarında yayınlanacak olan İbo Show programının konuğu olan Nuri Sesigüzel kimdir kaç yaşında? Nuri Sesigüzel hakkında merak edilenleri sizler için derledik. İşte Nuri Sesigüzel hakkında  merak edilenler..

Star Tv ekranlarında yıllar sonra yerinden başlayan İbo Show programının konuğu olan başarılı sanatçı Nuri Sesigüzel kimdir nereli? Nuri Sesigüzel hakkında merak edilenler..

NURİ SESİGÜZEL KİMDİR?

1943 yılında Şanlıurfa Halfeti'de dünyaya gelen Nursiz Kaçtaş 13 yaşında halk müziğine yöneldi. İstanbul Radyosunda sanatçı olarak çalışmaya başlayan Nuri Kaçtaş daha sonra Nuri Sesigüzel adını aldı. Başarılı ses sanatçısı Nuri Sesigüzel birçok filmde oynadı. Kara Yılan, Fabrikanın Şoförü, Seher Vakti, Geceler Yarim Oldu, Burçak Tarlası, Acı Tutku, Kara Tren, Garipler Sokağı, Gül Ayşe, Vatan Borcu, Tütüncü Kız Emine, Mahallenin Namusu, Dost Hançeri, Bir Aşk Türküsü, Yaşamak Haram Oldu. Züleyha, Kaderin oyunu, Ham Meyve, Bahtı Kara Yarim, Deli Deli Tepeli ve Bir Yiğit Gurbete Gitse filmlerinde yer aldı. Ünlü oyuncu Nuri Sesigüzel uzun aradan sonra bu akşam İbo Show programına katılmıştır.

athena

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER