İbo Show Linet Kimdir Linet Kaç Yaşında Linet Nereli

İbo Show Linet Kimdir Linet Kaç Yaşında Linet Nereli İbo Show Linet hayatı Linet hakkında merak edilenler

İbo Show Linet Kimdir Linet Kaç Yaşında Linet Nereli

İbo Show Linet Kimdir Linet Kaç Yaşında Linet Nereli İbo Show Linet hayatı Linet hakkında merak edilenler.. Star Tv ekranlarında yayınlanan İbo Show'un bu akşamki konuklarından Linet kimdir Linet nerelidir Linet kimdir? İbo Show'un 7. bölümünde konuklarından Linet kimdir? Linet hayatı..

LİNET MENAŞİ KİMDİR?

5 Mart 1975'de İsrail'de dünyaya gelen Linet Türk Sanat Müziği şarkıcılarından olan annesi Leyla Özgecan babası ise İstanbullu Şumuel Menaşe'dir. 10 yaşındaki ilk albümünü İsrail'de yapmış olan Linet Türkçe, İbranice, İngilizce ve Arapça şarkılar söylemiştir. Para Para, Hayatın Çiçeği, Linet, Linet'in Müziği, Paylaşmak İstiyorum, Yorum Farkı, Yorum Farkı II, Bilir Misin gibi albümlerini çıkarmıştır. Başarılı müzik kariyeri ile dikkat çeken sanatçı Linet'in hayatı izleyiciler tarafından merak edildi. 

45 yaşındaki Linet bu akşam İbo Show'a konuk oldu. İbrahim Tatlıses'ın yıllar sonra sunmaya başladığı programa konuk olan Linet eğlenceli kişiliği ile dikkatleri üzerine çekti. İbrahim Tatlıses ile düet yapan Türk Sanat Müziği Sanatçısı Linet sesi ile izleyenleri kendine hayran bıraktı.

athena

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER