İbo Show Kızı Elif Ada ile Duygusal Anlar Kötü Zamanda Doğdun, Affet Beni Elif Ada

Kamumanset.com - İbo Show Kızı Elif Ada ile Duygusal Anlar: Kötü Zamanda Doğdun, Affet Beni İbo Show'da İbrahim Tatlıses'in "Affet kızım beni" çağrısı

İbo Show Kızı Elif Ada ile Duygusal Anlar Kötü Zamanda Doğdun, Affet Beni Elif Ada

Kamumanset.com - İbo Show Kızı Elif Ada ile Duygusal Anlar: Kötü Zamanda Doğdun, Affet Beni  İbo Show'da İbrahim Tatlıses'in "Affet kızım beni" çağrısı.. Star Tv ekranların sevilen yarışması İbo Show dün akşam yeni bölümü ile ekranlara geldi. Serdar Ortaç, Gülben Ergen, Nilgün Belgin gibi isimlerin konuk aldığı yarışma programında duygusal anlar yaşandı. İbrahim Tatlıses  “Kötü zamanda doğdun. Ben isterdim ki şarkı söyleyebileyim. Beni affet kızım” açıklamalarına yer verdi.

Star Tv'de İbo Show programında dün akşam  Serdar Ortaç, Gülben Ergen, Nilgün Belgin, Mustafa Üstündağ konuk oldu. İbrahim Tatlıses'in kızı Elif Ada'ya söylediği söz çok konuşuldu. Ünlü türkücü İbrahim Tatlıses, yıllardır şarkı söylemediği için çok üzgün olduğunu belirterek bu durumdan pişman olduğunu açıkladı.

Kızı Elif Ada’nın kendisini internetten dinleyerek ‘baba neden söylemiyorsun’ dediğinde pişmanlık duygusu yaşadığını anlatan ünlü şarkıcı İbrahim Tatlıses, “Utandım hep. Eski yaptığım nameleri yapamam diye utandım. Beni tanıyanlara mahcup olmamak için söylemedim. Elif Ada ‘neden söylemiyorsun’ dedi. Bu babamın sesi der mi diye utandım, söylemedim” ifadelerine yer verdi. O anda duygusal anlar yaşayan İbrahim Tatlıses gözyaşlarını tutamadı. İbo Show'da ağlayan İbrahim Tatlıses  “Kötü zamanda doğdun. Ben isterdim ki; şarkı söyleyebileyim. Beni affet kızım” diyerek gözyaşlarına boğulan İbrahim Tatlıses aynı zamanda kızı Elif Ada'ya sarıldı.

Güncelleme Tarihi: 13 Aralık 2020, 21:05

athena

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER