İbo Show Işın Karaca Kimdir Kaç Yaşında Hayatı

İbo Show Işın Karaca Kimdir Kaç Yaşında Hayatı Işın Karaca Evli Mi İbo Show konuğu Işın Karaca hakkında merak edilenler

İbo Show Işın Karaca Kimdir Kaç Yaşında Hayatı

İbo Show Işın Karaca Kimdir Kaç Yaşında Hayatı Işın Karaca Evli Mi İbo Show konuğu Işın Karaca hakkında merak edilenler.. Star Tv ekranların yıllar sonra tekrar başlayan programı İbo Show bu akşamki konuklarından biri olan sanatçı Işın Karaca hayatı izleyenler tarafından araştırılmaya başlandı. Peki Işın Karaca kimdir kaç yaşında? Işın Karaca evli mi? Işın Karaca nerelidir? Ünlü şarkıcı Işın Karaca çocuğu var mı? İşte Işın Karaca hayatına dair merak edilen detaylar..

IŞIN KARACA KİMDİR?

7 Mart 1973'de Londra'da dünyaya gelmiştir. 48 yaşındaki Işın Karaca  İngiltere'de Müzikal Tiyatro üzerine eğitim gören sanatçı 19 yaşındayken Soner KIVANÇ ile evlendi. Bu evlilikten Erda Kıvanç adındaki oğlu dünyaya geldi. Daha sonra eşinden ayrılan Işın Karaca Aranjör Erdem Yörük ile 12 yıl süren birlikteliği de oldu. Sedat Doğan'la 30 Mayıs 2011 tarihinde evlenmiştir. Sanatçının ikinci çocuğu Mia 2011 yılında dünyaya geldi. İkinci eşi Sedat Doğan ile ayrıldıktan sonra Işın Karaca 28 Aralık 2016 tarihinde ise Tuğrul Odabaş ile evlenmiştir.

Şarkıcı Işın Karaca 2019'da Tuğrul Odabaşı ile yollarını ayırdı. Anadilin Aşk, İçinde AŞk Var, Başka 33, Uyanış, Arabesque, Her Şey Aşktan, Ey Aşkın Güzel Kızı, Eyvallah albümleri ile büyük başarı yakaladı. Ayrıca sanatçı Nerdesin Firüze, Sen Ne Dilersen, Haziran Gecesi, Kadın Her Yaşta Güzeldir, Şarkı Söylemez Lazım, Altın Kızlar gibi yapımlarda yer aldı. 

athena

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER