İbo Show Hakan Mengüç Kimdir Kaç Yaşında Nereli Hakan Mengüç hayatı

İbo Show Hakan Mengüç Kimdir Kaç Yaşında Nereli Hakan Mengüç hayatı Hakan Mengüç evli mi? Hakan Mengüç kimdir, şarkıcı mı?

İbo Show Hakan Mengüç Kimdir Kaç Yaşında Nereli Hakan Mengüç hayatı

İbo Show Hakan Mengüç Kimdir Kaç Yaşında Nereli Hakan Mengüç hayatı Hakan Mengüç evli mi? Hakan Mengüç kimdir, şarkıcı mı? İbo Show programının bu akşamki konuğu Hakan Mengüç kimdir kaç yaşında? Hakan Mengüç hayatı hakkındaki merak edilenleri sizler için araştırdık. İşte Hakan Mengüç hayatı..

HAKAN MENGÜÇ KİMDİR?

Bursa'da dünyaya gelen şarkıcı küçük yaşlardan beri müziğe karşı meraklıdır. 15 yaşında piyano ve ney çalmayı öğrenmiştir. İki sene konservatuvara girmiştir fakat tamamlayamamıştır. Hakan Mengüç psikolojiye olan ilgisi sebebi ile Güney Afrika'da hayvan davranışları ve İran'da ise sertifikalı olarak Mevlana Terapi eğitimi aldı. İngilizce'nin yanında ayrıca Osmanlı Türkçesi, Farsça, Arapça da bilen Hakan Mengüç yaşam koçluğu da yapmıştır.

Ayrıca Kalbin Temizse Hikayen Mutlu Biter, Hiçbir Karşılama Tesadüf Değildir, Gitmeli Miyim Kalmalı Mıyım, Ben Ney'im adlı kitapları bulunmaktadır. 2017 yılında kendi youtube kanalını kurmuştur.

athena

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER