İbo Show Final Mi Yapacak Yapımcı Açıkladı

İbo Show Final Mi Yapacak Yapımcı Açıkladı Yıllar sonra ekranlara dönen İbo Show final mi yapıyor?

İbo Show Final Mi Yapacak Yapımcı Açıkladı

İbo Show Final Mi Yapacak Yapımcı Açıkladı Yıllar sonra ekranlara dönen İbo Show final mi yapıyor? Ekranların bir klasiği olan ve yıllar sonra tekrar yayınlanmaya başlayan İbo Show final mi yapıyor? İbo Show'un yapımcısı Polat Yağcı'dan dikkat çekici bir açıklama geldi. 9 yıllık aradan sonra ekranlara geri dönen İbo Show final mi yapıyor?

Star Tv ekranlarında 9 yıl sonra yayınlanmaya devam eden İbo Show Cumartesi akşamlarının sevilen programlarından biri. Son dönemlerde hakkında final yapacağı iddialarından sonra programın yapımcısı Polat Yağcı'dan açıklama geldi. Polat Yağcı İbo Show'un final yapacağı iddialarını yalanladı. "Çekimlere devam ediyoruz" açıklamasında bulundu.

İbo Show'un hayranları ise bu açıklama sonrası rahatladı. Ünlü türkücü İbrahim Tatlıses'in sunuculu yaptığı İbo Show her hafta başka birbirinden ünlü konukları ağırlamaya devam ediyor. İddiaya göre İbo Show'un 16 bölüm daha uzatıldığı ve İmparator'a programdaki başarısı nedeniyle 750 bin TL'lik cip hediye edildiği söylendi.

athena

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER