İbo Show Ebru Yaşar Kimdir Kaç Yaşında İbo Show Konuğu Ebru Yaşar Hayatı

İbo Show Ebru Yaşar Kimdir Kaç Yaşında İbo Show Konuğu Ebru Yaşar Hayatı Ebru Yaşar nereli Ebru Yaşar hakkında merak edilenler..

İbo Show Ebru Yaşar Kimdir Kaç Yaşında İbo Show Konuğu Ebru Yaşar Hayatı

İbo Show Ebru Yaşar Kimdir Kaç Yaşında İbo Show Konuğu Ebru Yaşar Hayatı Ebru Yaşar nereli Ebru Yaşar hakkında merak edilenler.. İbo Show 23 Ocak akşamı ekranlara gelecek bölümde konuk olarak katılan şarkıcı Ebru Yaşar kimdir, kaç yaşında? Ebru Yaşar Nereli hayatı.. Uzun süredir İbo Show ile küs olan Ebru Yaşar İbo Show konuğu oldu. 15 yıl sonra barıştığı İbrahim Tatlıses'n programına konuk oldu.

EBRU YAŞAR KİMDİR?

43 yaşındaki şarkıcı Ebru Yaşar 2015'de Necat Gülseven ile dünya evine girmişti. 2 çocuğu olan Ebru Yaşar yıllar önce İbrahim Tatlıses'in yardımıyla Ebru Yaşar "Seni Anan Benim İçin Doğurmuş" adlı şarkısını piyasaya sürdü. Bu şarkı Türkiye genelinde büyük bir etki yaratmıştı.

Bu Sahilde, Sevenler Ölmez, Seni Anan Benim için Doğurmuş, Aşkımız Buraya Kadar, Yeşillenirim, Seviyorum Seni, Delidir Sanat-ı Ebru, Haddinden Fazla albümlerini çıkardı. Ayrıca Ağlayamıyorum, Cumartesi, Alev Alev, Kalmam single ları çıkardı. İbrahim Tatlıses ile küslükleri hakkında "İnsan sevdiğine kırılır. Bizim onunla çok güzel albümlerimiz oldu. Benim klibimde oynadı, ben onun klibinde oynadım. Onun bana katkılarını inkar edemem. İbrahim Tatlıses, Türkiye'de çok sevilen bir ses, çok güçlü bir yorumcu... Benim için sadece bu, yanlış anlaşılayım istemem. Onun yanında olmam benim için okul olmuştur. Neden küstüğümüzü ben de bilmiyorum." açıklamalarına yer vermişti

athena

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER