İbo Show Defne Samyeli Kimdir Kaç Yaşında Sevgilisi Var Mı?

İbo Show Defne Samyeli Kimdir Kaç Yaşında Sevgilisi Var Mı? Defne Samyeli hayatı hakkında merak edilenler

İbo Show Defne Samyeli Kimdir Kaç Yaşında Sevgilisi Var Mı?

İbo Show Defne Samyeli Kimdir Kaç Yaşında Sevgilisi Var Mı? Defne Samyeli hayatı hakkında merak edilenler.. Star Tv ekranlarında yayınlanan İbo Show programının bu haftaki konuklarından biri olan Defne Samyeli kimdir kaç yaşında? İbo Show Defne Samyeli nerelidir hayatı..

DEFNE SAMYELİ KİMDİR?

17 Mart 1972'de İstanbul'da dünyaya gelen oyuncu ve sunucu Defne Samyeli  Boğaziçi Üniversitesi mezunu oldu. Daha sonra Defne Samyeli, Tuncay Özkan yönetimindeki Kanal D ana haber bülteninde haber sunuculuğu yapmaya başladı. Ardından Kanal D ana haber bülteninde farklı haber sunuş tarzıyla uluslararası 2 ödül aldı. Defne Samyeli, Milliyet Gazetesi'nde köşe yazarlığı, ardından Show TV ana haber editörlüğü, sunuculuğu ve Güneş Gazetesi'nde köşe yazarlığı da yapmıştır. 2010 Mayıs ayından itibaren bir süre atv'de yayınlanan "Defne Her şey Bambaşka" isimli programın sunuculuğunu yaptı.

Ardından Tek Başına adlı albümünü çıkardı. 2000 yılında rahim ağzı kanserine yakalandı. Ameliyatını New York'da oldu. 1995 yıında Eren Talu ile evliliğinden Deren ve Derin adında iki tane kızı dünyaya geldi. Evliliğine 2011 yılında son verdi. 2019 yılına kadar Cem Yılmaz ile aşk yaşadı. Şimdi oyunculuk ve şarkıcılık yapan Dene Samyeli Babam Sınıfta Kaldı, Kurtlar Vadisi Pusu, İstanbullu Gelin, Hekimoğlu ve Sol Yanım dizilerinde yer almıştır. Tek Başına Son Arzum, Ağla Ağla albüm ve şarkılarını çıkarmıştır.

athena

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER