İbo Show 3 Nisan Konukları Kimler İbo Show Bu Hafta Konukları Belli Oldu

İbo Show 3 Nisan Konukları Kimler İbo Show Bu Hafta Konukları Belli Oldu Star Tv ekranların sevilen programı İbo Show bu hafta hangi sanatçılar konuk olacak?

İbo Show 3 Nisan Konukları Kimler İbo Show Bu Hafta Konukları Belli Oldu

İbo Show 3 Nisan Konukları Kimler İbo Show Bu Hafta Konukları Belli Oldu Star Tv ekranların sevilen programı İbo Show bu hafta hangi sanatçılar konuk olacak?  Cumartesi akşamları ekrana gelen türkücü İbrahim Tatlıses'in sunduğu İbo Show'da yine müzik şöleni yaşanacak. Bu haftaki konukların merak edildiği programda konukları belli oldu. Birbirinden değerli seslerin yer alacağı İbo Show konukları belli oldu.

İbo Show 3 Nisan sahnede kimleri ağırlayacağı belli oldu. Her hafta birbirinden önemli isimlerin konuk olduğu yarışmada bu hafta da müthiş bir müzik şöleni yaşanacak. İşte İbo Show hakkında merak edilenler..

İBO SHOW 3 NİSAN KONUKLARI

Bu hafta İbo Show programının konukları belli oldu. İbrahim Tatlıses'in sunumu ile bu hafta ekranlara Işın Karaca, Altay, Defne Samyeli ve Buray konuk olacak. İzleyicilerin heyecanla beklediği İbo Show programında bu haftaki konukları dikkat çekti.

athena

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER