İbo Show 26 Aralık Konukları Kimler İbo Show 7. Bölüm Konukları

İbo Show 26 Aralık Konukları Kimler İbo Show 7. Bölüm Konukları İbo Show 26 Aralık kimler konuk olacak?

İbo Show 26 Aralık Konukları Kimler İbo Show 7. Bölüm Konukları

İbo Show 26 Aralık Konukları Kimler İbo Show 7. Bölüm Konukları İbo Show 26 Aralık kimler konuk olacak? Cumartesi akşamları saat 20:00'da Star Tv ekranlarında yayınlanan İbo Show yayınlandığı her akşam gündem olmayı beceriyor. İbrahim Tatlıses'in yıllar sonra yeniden sunmaya başladığı İbo Show programı Star Tv'de izleyici ile buluşuyor. Peki 26 Aralık 2020 İbo Show konukları kimler? İbo Show 26 aralık konukları kimler?

İbrahim Tatlıses'in sunduğu İbo Show programında bu haftaki konuklar belli oldu. Star Tv ekranlarında yayınlanan İbo Show bu Cumartesi akşamı da ünlüleri ağırlayacak. 7. Bölümü ile ekranlara gelecek İbo Show programı 26 Aralık Cumartesi akşamı Saba Tümer, Linet, Okan Bayülgen ve Coşkun Sabah'ı ağırlayacak.

Kahkaha tufanının eksik olmadığı programda müzik ve sohbet dolu bir gece yaşanacak. Yeni sezonda yıllar önce yayınlanan İbo Show'un yeniden başlaması hayranlarını sevindirmişti. Sanatçı İbrahim Talıses'in sunumu ile dokuz senelik aradan sonra izleyici ile buluşan İbo Show yayınlandığı her bölümle adından söz ettirdi. 9 yıllık aradan sonra Star Tv ekranlarında bir daha başlayan İbo Show bu akşamki konukları ile dikkat çekti

athena

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER