Hekimoğlu Final Mi Yapıyor Kanal D Hekimoğlu Dizisi Ne Zaman Final Yapıyor?

Hekimoğlu Final Mi Yapıyor Kanal D Hekimoğlu Dizisi Ne Zaman Final Yapıyor? Hekimoğlu dizisi final tarihi belli oldu mu?

Hekimoğlu Final Mi Yapıyor Kanal D Hekimoğlu Dizisi Ne Zaman Final Yapıyor?

Hekimoğlu Final Mi Yapıyor Kanal D Hekimoğlu Dizisi Ne Zaman Final Yapıyor? Hekimoğlu dizisi final tarihi belli oldu mu? Başrollerinde Timuçin Esen, Okan Yalabık, Ebru Özkan,  Kaan Yıldırım, Aytaç Şaşmaz ve Damla Colbay'ın yer aldığı Kanal D ekranlarının sevilen dizisi Hekimoğlu dizisinin ekranlara veda edeceği öğrenildi. Ekranların sevilen dizisinin final kararı alması şaşkınlık yarattı.

Habere göre Kanal D ekranlarının Hekimoğlu dizisi, mayıs ayı sonunda final yapmayı planlıyor. Her bölümü ile izleyicisine büyük heyecan yaşatan Hekimoğlu bu sezon ekranlara veda edecek. Dünya çapında ünlü House M.D. dizisinden uyarlanan Hekimoğlu dizisinin geçtiğimiz hafta yayınlanan bölümü total grubu reytinglerde ilk 10'a girememesi dikkat çekmişti. Dizi AB grubunda ise 9. sırada yer alırken reytinglerde düşüş yaşaması dikkat çekti. 

Eşkıya Hükümdar Olmaz, Masumlar Apartmanı, Survivor 2021, Güldür Güldür Show gibi rakipleri olan Hekimoğlu dizisinin Mayıs ayında final yapacağı öğrenildi.

athena

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER