Gönül Dağı Cemile kimdir Gönül Dağı Nazlı Pınar Kaya kimdir Nazlı Pınar Kaya kaç yaşında?

Gönül Dağı Cemile kimdir Gönül Dağı Nazlı Pınar Kaya kimdir Nazlı Pınar Kaya kaç yaşında? Gönül Dağı Cemile nerelidir? Nazlı Pınar hayatı

Gönül Dağı Cemile kimdir Gönül Dağı Nazlı Pınar Kaya kimdir Nazlı Pınar Kaya kaç yaşında?

Gönül Dağı Cemile kimdir Gönül Dağı Nazlı Pınar Kaya kimdir Nazlı Pınar Kaya kaç yaşında? Gönül Dağı Cemile nerelidir? Nazlı Pınar hayatı.. TRT 1 ekranlarının sevilen dizisi Gönül Dağı dizisinde Cemile karakterine hayat veren Nazlı Pınar Kaya kimdir? Oyuncu Nazlı Pınar Kaya kimdir? Nazlı Pınar Kaya kaç yaşında? Gönül Dağı Nazlı Pınar Kaya hakkında merak edilenleri sizler için derledik. Nazlı Pınar Kaya kimdir?

TRT 1 ekranlarının Gönül Dağı dizisinde Cemile karakterine hayat veren Nazlı Pınar Kaya başarılı oyunculuk performansı ile biliniyor. Gönül Dağı'nda Veysel'in karısı olan Cemile sempatik bir karakterdir. Veysel’ in düşüncesi bir gün hayallerindeki uçağı arkadaşları ile bir araya getireceğini ve bu uçak sayesinde zengin olacaklarına inan Cemile bu yola arkadaşları ile beraber çıkmıştır.

NAZLI PINAR KAYA KİMDİR?

1992'de dünyaya gelen Nazlı Pınar Kaya Yeditepe Üniversitesi Tiyatro Bölümünden mezun olan Nazlı Pınar Kaya daha önce Kalbimdeki Deniz dizisinde Figen karakterini canlandıran Nazlı Pınar Kaya başarılı oyunculu performansı ile dikkatleri üzerine çekmiştir. 46 kilo olan Nazlı Pınar Kaya 160 santimetredir. 

athena

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER