Gelinim Mutfakta Özlem Kimdir Gelinim Mutfakta Gelinim Mutfakta Yeni Yarışmacı Özlem ve kaynanası Elmas Demir Kimdir

Gelinim Mutfakta Özlem Kimdir Gelinim Mutfakta Gelinim Mutfakta Yeni Yarışmacı Özlem ve kaynanası Elmas Demir Kimdir Gelinim Mutfakta yeni yarışmacılardan Özlem ve kaynanası kim?

Gelinim Mutfakta Özlem Kimdir Gelinim Mutfakta Gelinim Mutfakta Yeni Yarışmacı Özlem ve kaynanası Elmas Demir Kimdir

Gelinim Mutfakta Özlem Kimdir Gelinim Mutfakta Gelinim Mutfakta Yeni Yarışmacı Özlem ve kaynanası Elmas Demir Kimdir Gelinim Mutfakta yeni yarışmacılardan Özlem ve kaynanası kim? Kanal D’nin gündüz kuşağında olan ve izleyicilerin dikkatini çeken Gelinim Mutfakta Cuma günü yapılan haftanın finalinin ardından bir kişi elenerek yarışmaya veda etti. Kanal D ekranlarında sunuculuğunu Onur Büyüktopçu'nun yaptığı Gelinim Mutfakta Pazartesi de yeni yarışmacı ile ekranlara geliyor. Gelinim Mutfakta yeni yarışmacısı Özlem ve kaynanası Elmas Demir’in hayatı ise izleyiciler tarafından merak ediliyor.

GELİNİM MUTFAKTA ÖZLEM KİMDİR?

33 yaşındaki Özlem Hanım 4 senedir evli. İki evlilik yapan Özlem Hanım'ın üç kızı var. Ordulu olan Özlem Hanım Karadeniz Tv'de sunuculuk yapmıştır. Müziğe karşı ilgisi ile dikkat çeken Özlem Hanım kendisini bir müzik tutkunu olarak tanımlıyor. Karadeniz bölgesinde tanınan bir sanatç olan Özlem Hanım'ın Baba, Cimri Kavuşma, Karagözlüm, Dur Dedim, Adam Sanmıştım Özlemce gibi eserleri vardır.

GELİNİM MUTFAKTA ELMAS  KİMDİR?

Özlem'in kayınvalidesi olan Elmas Hanım 1968'de İstanbul'da dünyaya gelmiştir. 3 çocuğu olan Elmas Hanım büyük bir holdingde ofis yönetminden emeklidir. İddialı olan Elma Hanım rakiplerine "Siz, rüzgarımızla savrulmamaya dikkat edin." diyerek yarışmacı arkadaşlarına gözdağı verdi.

athena

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER