Gelinim Mutfakta İlayda kimdir İlayda nerelidir Gelinim Mutfakta İlayda Doğan kaç yaşında

Gelinim Mutfakta İlayda kimdir? İlayda nerelidir? Gelinim Mutfakta İlayda Doğan kaç yaşında? Gelinimm Mutfakta İlayda mesleği

Gelinim Mutfakta İlayda kimdir İlayda nerelidir Gelinim Mutfakta İlayda Doğan kaç yaşında

Kamumanset.com - Gelinim Mutfakta İlayda kimdir? İlayda nerelidir? Gelinim Mutfakta İlayda Doğan kaç yaşında? Kanal D ekranlarının sevilen yarışma programı Gelinim Mutfakta İlayda Doğan kimdir? İlayda Doğan kaç yaşında? İlayda Doğan hakkında merak edilenleri araştırdık. Gelinim Mutfakta İlayda Doğan kimdir? İlayda Doğan hayatı.. Gelinim Mutfakta hayatına dair merak edilenleri sizler için derledik.

Gelinim Mutfakta yeni sezonunda yer alan iddialı yarışmacılarından biri olan İlayda Doğan hafta içi her gün yayınlanan Gelinim Mutfakta programında yarışmacılardan biri. Onur Büyüktopçu'nun sunuculuk yaptığı Gelinim Mutfakta isimli programda yarışan İlayda Doğan kimdir? İlayda Doğan kaç yaşında? İlayda Doğan hayatı..

İLAYDA DOĞAN KİMDİR?

Gelinim Mutfakta isimli programda yarışan 26 yaşındaki yarışmacı İlayda Doğan iç mimarlık mezunudur. Kuyumculuk sektöründe tasarımcı olarka çalışan güzel yarışmacı Kısa süre öne yemek yapmaya merak salmıştır. Hem kendine hem de tekniklerine güvenen İlayda Doğan hırslı ve inatçı yapısı ile dikkat çekmektedir.

Hafta içi her gün Kanal  ekranlarında yayınlanan Gelinim Mutfakta yarışma progamında yarışmacılardan biri olan İlayda Doğan başarılı yemekleri ile dikakt çekti.

Güncelleme Tarihi: 29 Kasım 2020, 12:51

athena

YORUM EKLE
YORUMLAR
İlayda Doğan
İlayda Doğan - 1 ay Önce

İlyada güzel kızım ben seni çok seviyorum çok uğraşıyorlar seninle sinirleniyorum hele Nurten hanıma gıcık oluyorum sen hanımlısını bozmayemeğine odaklan seni çekemiyorlarsöyleye söyleye nazar????ettiler????❤️???????????????????? Sadakat teyzen hoşçakal

SIRADAKİ HABER