Fatih Ürek Kimdir Kaç Yaşında Fatih Ürek Nereli Hayatı

Fatih Ürek Kimdir Kaç Yaşında Fatih Ürek Nereli Hayatı Fatih Ürek hayatı hakkında merak edilenler..

Fatih Ürek Kimdir Kaç Yaşında Fatih Ürek Nereli Hayatı

Fatih Ürek Kimdir Kaç Yaşında Fatih Ürek Nereli Hayatı Fatih Ürek hayatı hakkında merak edilenler.. Star Tv ekranlarının sevilen programı İbo Show programı konuklarından olan Fatih Ürek kimdir, kaç yaşında? Fatih Ürek nereli? Fatih Ürek'in hayatına dair merak edilenleri sizler için derledik. 20 Mart akşamı İbo Show'un konuklarından olan Fatih Ürek hakkında merak edilenler..

FATİH ÜREK KİMDİR?

3 Nisan 1966'da Erzurum'da dünyaya gelen şarkıcı Fatih Ürek müzik kariyerinin yanı sıra çeşitli dizi ve filmlerde rol almış bir oyuncudur. 15 yaşında Bursa Devlet Tiyatrosu’nun figüran kadrosuna giren Fatih Ürek 20 yaşına kadar tiyatroda çalışmıştır. Mahir Canova'dan dersler gördü. Ancak tiyatrodan devam etmedi. Bu dönem züccaciyeci ve mobilyacıda çalışmıştır. Ses sanatçısı olma kararının ardından Yaktı Yaktı adında ilk albümünü çıkardı.

2008'de Sus adlı albümü çıkardı. Ardından Hadi Hadi, Hayde, Yedi Tepe adlı şarkıları çıkardı. Yakın zamanda Gelinim Mutfakta isimli yemek yarışmasında sunuculuk yaptı. Ayrıca Güldür Güldür, Nerdesin Firuze, Bu Tarz Benim gibi programlara katıldı.

athena

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER