Faraf Zeynep Abdullah'tan Evlilik Açıklaması Farah Zeynep Abdullah Evlenecek Mi?

Faraf Zeynep Abdullah'tan Evlilik Açıklaması Farah Zeynep Abdullah Evlenecek Mi? Farah Zeynep Abdullah'ın çok konuşulan evlilik sorusu

Faraf Zeynep Abdullah'tan Evlilik Açıklaması Farah Zeynep Abdullah Evlenecek Mi?

Faraf Zeynep Abdullah'tan Evlilik Açıklaması Farah Zeynep Abdullah Evlenecek Mi? Farah Zeynep Abdullah'ın çok konuşulan evlilik cevabı geldi

TRT 1 de yayınlanan Masumlar apartmanı dizisinde başrol oynayan güzel oyuncu Farah Zeynep Abdullah hayranlarından gelen sorulara cevap verdi . Ünlü oyuncunun yaptığı evlilik açıklaması çok konuşuldu. Başarılı oyuncu Farah Zeynep Abdullah evliliğe çok soğuk olduğunu düşündüğünü belirtti. Güzel oyuncu Farah Zeynep Abdullah'ın hayatına dair samimi açıklamaları olay oldu.

Başrollerini Ezgi Mola, Birkan Sokullu ve Merve Dizdar ile paylaştığı Masumlar Apartmanı dizisi ile dikkatleri üzerine çeken başarılı oyuncu Farah Zeynep Abdullah evlilik hakkında düşüncelerini sevenleri ile paylaştı. 

Bir takipçisinin sorusunun üzerine "Evliliğe çok soğuksun" sorusuna "Çok soğuk demeyelim de ama yeterince soğuğum" diye cevap verdi. Ayrıca çok pişman olduğu bir ilişkisi olup olmadıdğı sorusuna ise sorusuna ise "hangimiz yaşamadık ki" sorusuna dikkat çekti.

athena

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER