Exxen Ne Kadar Exxen Platformuna Nasıl Üye Olunur?

Exxen Ne Kadar Exxen Platformuna Nasıl Üye Olunur? Exxen dijital platformu ücreti Acun Ilıcalı'nın yeni platformu Exxen ücreti belli oldu mu?

Exxen Ne Kadar Exxen Platformuna Nasıl Üye Olunur?

Exxen Ne Kadar Exxen Platformuna Nasıl Üye Olunur? Exxen dijital platformu ücreti Acun Ilıcalı'nın yeni platformu Exxen ücreti belli oldu mu? Acun Ilıcalı milyonlarca kullanıcıya ulaştırmayı hedeflediği ve içerisinde birçok projenin yer alacağı Exxen platformu ücreti vatandaşlar tarafından merak ediliyor. Konuşanlar, Sihirli Annem gibi birçok şovun ve dizinin yer alacağı Exxen platformu ne zaman kullanıcıya sunulacak. Exxen ücreti ne kadar?

Ünlü televizyoncu Acun Ilıcalı Exxen adında bir dijital platform oluşturdu.  Başarılı televizyoncu Acun Ilıcalı Konuşanlar isimli programı ile tanınan Hasan Can Kaya'yı kadroya dahil olmuştu. Sihirli Annem dizisi ve İbrahim Büyükak'ın senaryosunu yazdığı dizi ile anlaşan Acun Ilıcalı Gökhan Çınar’ın ‘Katarsis’ adlı Youtube programı, Aleyna Tilki ile Cemal Can Canseven'in başrollerini paylaştığı müzikal yer alaması çok konuşulmuştu. Acun Ilıcalı Exxen platformu ile çok fazla risk aldığını belirtmişti. Peki birçok programın yer aldığı Exxen platformu ücreti ne kadar?

EXXEN ÜCRETİ NE KADAR?

2021 yılında izleyiciye sunulacak olan Exxen platformu için henüz kesin bir ücret belirtilmedi. Fakat yeni bir platform olduğu için ilk ayın veya belirli bir sürenin Exxen platformu için ücretsiz olması öngörülüyor. Exxen içerikleri ise şu şekilde Şeref Bey, Konuşanlar, TolgShow, Gibi, Zeynep Bastık ve Konukları, Sihirli Annem gibi projelerin kesinleştiği belirtildi.

athena

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER