Exxen Nasıl İzlenir Exxen Ücreti Ne Kadar Exxen Reklamsız İzle

Exxen Nasıl İzlenir Exxen Ücreti Ne Kadar Exxen Reklamsız İzle Acun Ilıcalı'nın yeni platformu Exxen ücretsiz izlenir mi?

Exxen Nasıl İzlenir Exxen Ücreti Ne Kadar Exxen Reklamsız İzle

Exxen Nasıl İzlenir Exxen Ücreti Ne Kadar Exxen Reklamsız İzle Acun Ilıcalı'nın yeni platformu Exxen ücretsiz izlenir mi? Sihirli Annem dizisi, Konuşanlar, Gökhan Çınar’ın ‘Katarsis’ adlı Youtube programı, Aleyna Tilki ile Cemal Can Canseven'in başrollerini paylaştığ  Bu Benim Masalım dizisi, TolgShow, Survivor Cup gibi birçok programın yer aldığı Acun Ilıcalı'nın yeni platformu Exxen Apple Store'da yazılıp aratılarak cihaza indirebiliniyor. 

EXXEN ÜCRETİ NE KADAR?

Reklamlı ve reklamsız olmak üzere iki üyelik seçeneği bulunduran Exxen'de reklamlı olarak yayınlanan içerikleri 9.90 TL ücret gerekirken Reklamsız üyelikte ise aylık 19.90 TL ücreti var. Exxen'e yıllık abone olmak için reklamlı 99.90 tl iken reklamsız yıllık üyelik ise 199.90 TL değerinde.

Exxen üyelik yapmak için bilgisayarınızdan www.exxen.com.tr adresini ziyaret ederek yeni hesap oluşturulabiliniyor. Acun Ilıcalı'nın bir servet ödediği yeni dijital platformda 1 Ocak'da Exxen'de Konuşanlari Fight Club, Gibi, Şeref Bey, İste Bu Benim Masalım, Masterchef Junior, TolgShow gibi program ve diziler yer alırken Sihirli Annem, Kirli Çamaşırlar, Zeynep Bastık ve Konukları Garaj Exxen, Akıl oyunları, Öğrenci Evi, Kral Şakir, Katarsis, Vahşi Şeyler, O Adam Oldun Mu, Şans Mı Şanssız Mı, Sesli Güldüm, Buraların Yabancısıyız, 2008 Milli Takım Hikayesi, Survivor Seçmeler, Sürprizimiz Var, Nasıl Zayıflarım?, Veteriner Hakim Tugay ve Dostları, Süper 1 Takım, Yetiş Zeynep, Ayak Tenis, Rol Kes, No Limit gibi program ve diziler yer alacak.

athena

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER