Exxen Nasıl İndirilir Exxen Ne Zaman Başlıyor Exxen Dizileri

Exxen Nasıl İndirilir Exxen Ne Zaman Başlıyor Exxen Dizileri Tam Listesi Acun Ilıcalı'nın yeni platformu Exxen hakkında merak edilenler..

Exxen Nasıl İndirilir Exxen Ne Zaman Başlıyor Exxen Dizileri

Exxen Nasıl İndirilir Exxen Ne Zaman Başlıyor Exxen Dizileri Acun Ilıcalı'nın yeni platformu Exxen hakkında merak edilenler.. Ünlü televizyoncu Acun Ilıcalı tarafından kurulan ve çok yakında yayınlanacak yeni platform Exxen nasıl indirilir? Exxen dizileri ve programları tam listesi.. Birçok Youtuberın yer alacağı yeni platformu Exxen dizileri ve programlarını sizler için araştırdık.

1 Ocak 2021'de yayın hayatına başlayacak Exxen platformu aylık fiyatı 9,90 olacak. Üyelikler Exxen'in yayın tarihi 1 Ocak ile beraber yapılacak. 1 Ocak'da Exxen'de Konuşanlari Fight Club, Gibi, Şeref Bey, İste Bu Benim Masalım, Masterchef Junior, TolgShow gibi program ve diziler yer alacak.

Sihirli Annem, Kirli Çamaşırlar, Zeynep Bastık ve Konukları Garaj Exxen, Akıl oyunları, Öğrenci Evi, Kral Şakir, Katarsis, Vahşi Şeyler, O Adam Oldun Mu, Şans Mı Şanssız Mı, Sesli Güldüm, Buraların Yabancısıyız, 2008 Milli Takım Hikayesi, Survivor Seçmeler, Sürprizimiz Var, Nasıl Zayıflarım?, Veteriner Hakim Tugay ve Dostları, Süper 1 Takım, Yetiş Zeynep, Ayak Tenis, Rol Kes, No Limit gibi program ve diziler yer alacak.

athena

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER