Evrim Masterchef'te Yaptığı Hareket İle Çok Konuşuldu Evrim: Bana Söylemediniz

Evrim Masterchef'te Yaptığı Hareket İle Çok Konuşuldu Evrim: Bana Söylemediniz Masterchef Türkiye Survivor 2020 yarışmacılarını konuk etti. Evrim yaptığı hareket ile şaşırttı

Evrim Masterchef'te Yaptığı Hareket İle Çok Konuşuldu Evrim: Bana Söylemediniz Masterchef Türkiye Survivor 2020 yarışmacılarını konuk etti. Evrim yaptığı hareket ile şaşırttı. Masterchef dün akşamki bölümde Survivor 2020 yarışmacılarını ağırladı. Yarışmacılardan Evrim yaptığı hareketle şaşırttı.  Serhat ile Ardahan, Barbaros ile Evrim, Emir ile Cemal Can, Özgül ile Mert ve Eray ile Berkan eşleti. Evrim'in yaptığı bir hareket ise Masterchef'te çok konuşuldu. 

Şampiyonluk yarışının tam gaz devam ettiği Masterchef Türkiye'de Evrim yaşadığı kaza ile çok konuşuldu. Survivor 2020 yarışmacısı Evrim Keklik Barbaros ile eşleşti. Heyecanla yemeği tezgaha döken Evrim şaşırınca Barbaros "Sorun Yok" dedi. Evrim Ocağa düşen yemeği eliyle alıp tencereye koyunca jüri olaya müdahale etti.

Evrim kendisini "Koymamam gerektiğini bana söylemediniz" diyen Evrim, yemeğe yeniden başlayacaklarını öğrenince çok şaşırdı. Barbaros ve Evrim yemeğe hemen yeniden başladı. Yarışmanın sonunda üçüncü olan ikili üzüldüler. Gecenin kazananı ise Cemal Can ve Emir oldu. Bu akşam eleme oyununun oynanacağı Masterchef'te daha sonra çeyrek final heyecanı başlayacak.

Güncelleme Tarihi: 20 Aralık 2020, 11:53

athena

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER