Esra Erol'dan Şok Açıklama: Gençler Evlilikten Uzak Dursun

Esra Erol'dan Şok Açıklama: Gençler Evlilikten Uzak Dursun İzdivaç programında sunuculuk geçmişi olan Esra Erol'dan Gençlere öğüt

Esra Erol'dan Şok Açıklama: Gençler Evlilikten Uzak Dursun

Esra Erol'dan Şok Açıklama: Gençler Evlilikten Uzak Dursun İzdivaç programında sunuculuk geçmişi olan Esra Erol'dan Gençlere öğüt geldi. Ünlü sunucu Esra Erol Candaş Tolga Işık'ın sunuculuk yaptığı Az Önce Konuştum adlı programa katılan Esra Erol açıklamaları ile şaşırttı. Az Önce Konuştum programına katılan ünlü sunucu gençlere verdiği tavsiye ile çok konuşuldu. 

Ünlü sunucu Candaş Tolga Işık'ın sunduğu  Az Önce Konuştum programına katılan Esra Erol kendisi hakkındaki soruları cevapladı. Esra Erol "İki körlüğümüz var" şeklinde açıklamada bulunan sözlerine şu şekilde devam etti. ""Aile içindeki meseleleri göremiyoruz. Sosyal medyadaki olayları görüyoruz. Evin içinde bir gerçek aile oluşursa her şey daha iyi olur." ifadelerine yer verdi. Esra Erol "Gençler evliliğe uzak dursun. Tabii ki bu işin yaşı yok ama kendinizi tanıdığınız, bildiğiniz, ne istediğinizin farkında olduğunuz dönemde aile kurumuna adım atıyor olmanız, sizin evlilik hayatınızı da şekillendirecek. Kendinizi tanıyın, ne hissediyorsunuz bilin. Bu çok büyük bir sorumluluk" ifadelerine yer verdi.

Ünlü sunucu Esra Erol Atv'deki programı hakkında da konuştu. "Orada olan her şey gerçek. Toplumda bunlar oluyor. Biz sadece bu olanları göremiyoruz. Bizim programımıza gelen herkes evrakları ile geliyor. Ben programda kendimi arabulucu olarak görüyorum. 'Bu kadar da olmaz' denilen olaylara biz de tanıklık ediyoruz" ifadelerine yer verdi. Başarılı sunucu Esra Erol'un iş insanı Ali Özbir ile mutlu bir evliliği var. İki tane oğlu olan Esra Erol söyledikleri ile şaşırttı.

athena

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER