Esra Erol'da Şok Edici Sözler: Biri Sevgilim Biri Karım

Esra Erol'da Şok Edici Sözler: Biri Sevgilim Biri Karım Esra Erol'u Sinirlendiren Sözler

Esra Erol'da Şok Edici Sözler: Biri Sevgilim Biri Karım

Esra Erol'da Şok Edici Sözler: Biri Sevgilim Biri Karım Esra Erol'u Sinirlendiren Sözler.. Atv ekranlarında yayınlanan Esra Erol'da programında şok edici bir hikaye izleyiciyi şaşkına çevirdi. Hafta içi her gün ekrana gelen Esra Erol'da programının dün yayınlanan bölümünde ilginç anlar ekranlara yansıdı. Evliyken Hanım ismindeki evli bir kadın ile beraber kaçan Hakkı adlı şahsın canlı yayında "Karımdan boşanmayacağım. Hanım benim sevgilim" sözleri izleyiciyi şaşkına çevirdi. Olay karşısında sinirlenen Esra Erol sakinliğini korumaya çalıştı.

İsmail isimli şahıs eşinin 9 Mart'ta "Artık mutlu değilim. Başkasına aşık oldum" diye mesaj atıp evden ayrılmasının ardından eşini bulmak için Esra Erol'un kapısını çaldı. Eşinden anlaşmalı bir şekilde boşanmak istediğini belirten İsmail adlı şahsın eşi Hanım bulundu. Eşi Hanım'dan anlaşmalı olarak boşanmak istediğini söyleyerek canlı yayına çıkan İsmail bey, karısının 6 çocuk babası evli bir adama kaçmasının ardından sinir krizi geçirdi.

İsmail Bey açıklamasında "Çocuğumuz yok. Eşim rahatsızdı ve 15 yıldır tedavilerle uğraşıyorduk. Benim onu terk etmem lazımken o beni terk etti. Ortada hiçbir sorun yokken neden gitti anlamıyorum. Benim tek isteğim gelsin buraya anlaşmalı olarak boşanalım" ifadelerine yer verdi. Hanım ise ortaya çıktı ve canlı yayında Hakkı Bey ile yüzleşti. İddiaların ardından Hanım ile kaçan Hakkı Bey ise "Karımdan boşanmayacağım Hanım da benim sevgilim" diyerek herkesi şaşırttı. Hakkı Bey'in eşi Ayşe hanım ise 6 çocuğunun babası olan Hakkı'dan boşanmak istemediğini belirtti. 

athena

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER