Esra Erol'da İlginç Olay: Eşim ile Sevgilimi Ben Tanıştırdım

Esra Erol'da İlginç Olay: Eşim ile Sevgilimi Ben Tanıştırdım Esengül Demirdöven olayı şaşırttı

Esra Erol'da İlginç Olay: Eşim ile Sevgilimi Ben Tanıştırdım

Esra Erol'da İlginç Olay: Eşim ile Sevgilimi Ben Tanıştırdım Esengül Demirdöven olayı şaşırttı. Atv ekranlarının sevilen programı Esra Erol'a katılan Tayfun ve Reyhan çifti kızları Esengül Demirdöven'in damatları Soner Demirdöven'in zoru ile sahte hocaya gittiğini ve hocanın boşaıp gel demesi üzerine damatlarından boşandığını ifade etti. Canlı yayına bağlanan kadın şaşırttı.

Ekranların sevilen programı Esra Erol'a katılan Tayfun ve Reyhan çifti bir canlı yayında yaptıkları açıklamalar ile şaşırttı. Zonguldak'tan katılan Reyhan-Tayfun çiftin iddiası şok etkisi yarattı. Çift, kızları Esengül Demirödeven damatları Soner Demirdöven'in zoruyla sahte hocaya gittiğini belirten çiftin söylediğine göre hocanın 'boşanıp gel' demesi üzerine damatlarından boşandığını söyledi.

Esengül Demirdöven eşinden boşandıktan sonra Ömer Özer'in yanına kaçtı. Esengül yaptığı açıklamada "sosyal medyadan Ömer ile arkadaş olduk. Eşime biri ile tanıştığımı söyledim" deyince stüdyoda gergin anlar yaşandı. Esengül canlı yayına bağlanıp "Eşim Soner ile Ömer'i tanıştırdım. Hep birlikte arkadaş olduk. Eşinin de arkadaşı oldu. Sonra ben aradan çekildim. Ama sonra kocamla anlaşmalı olarak boşanıp Ömer ile birlikte kaçtım. Soner ile birlikte anlaştım ve aileme bir şey söylemedim." açıklamasında bulundu.

athena

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER