Esra Erol'da DNA Testi Çocuğunun Sevdiği Adamdan Olduğu Öğrenilince Çığlık Attı

Esra Erol'da DNA Testi Çocuğunun Sevdiği Adamdan Olduğu Öğrenilince Çığlık Attı Esra Erol'da akıllara durgunluk veren olay! DNA testinin sonucunu öğrenince çok sevindi

Esra Erol'da DNA Testi Çocuğunun Sevdiği Adamdan Olduğu Öğrenilince Çığlık Attı

Esra Erol'da DNA Testi Çocuğunun Sevdiği Adamdan Olduğu Öğrenilince Çığlık Attı Esra Erol'da akıllara durgunluk veren olay! DNA testinin sonucunu öğrenince çok sevindi. ATV Ekranlarının sevilen programı Esra Erol'da programının sunucusu Esra Erol şaşkınlık yaratan olay karşısında ne diyeceğini bilemedi. Evli bir kadının evli sevgilisinden çocuk yapıp kocasının nüfusuna yazdırdığı ortaya çıktı. Bugün ekranlara gelen yeni bölümünde Recep Bey karısı Emine Hanımı evli sevgilisi Aysel ile aldattı. 

Aysel Hanım çocuğu resmi nikahlı eşinin nüfusuna kaydettiği ortaya çıktı. Recep Bey'e de çocuğun babası sensin diyen kadının söyledikleri DNA Testi ile ortaya çıktı. Aysel Hanım sonucu öğrenin kollarını açarak sevinç çığlığı attı. Esra Erol, bir çocuğun soy bağının değiştirilmesinin hapis cezalık suç olduğunu söyledi. Olay hakkında Karabük Cumhuriyet Başsavcılığı'na suç duyurusunda bulundu.

Esra Erol'un daha önce sunduğu bir konuda benzerlikler taşıdığı için sosyal medyada çok eleştirilmişti. RTÜK konu hakkında ticari bir meta gibi sunulan olay sebebi ile 2 idari para cezası vermişti. Esra Erol'da yaşanan olay ağızları açık bırakırken sosyal medyada yine konu hakkında eleştiriler yapıldı.

athena

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER