Esra Erol Aynı Adama Kaçan Eltiler Sihirle Mİ Elinde Tutuluyor?

Esra Erol Aynı Adama Kaçan Eltiler Sihirle Mİ Elinde Tutuluyor? Türkiye'nin konuştuğu Muammer Ay olayında son dakika gelişmesi

Esra Erol Aynı Adama Kaçan Eltiler Sihirle Mİ Elinde Tutuluyor?

Esra Erol Aynı Adama Kaçan Eltiler Sihirle Mİ Elinde Tutuluyor? Türkiye'nin konuştuğu Muammer Ay olayında son dakika gelişmesi yaşandı. İsimleri Hamide Duman olan iki elti kocalarını terk ettikten sonra Muammer Ay isimli yufkacıya kaçtı. Bu olay kadınlardan birinin kocasının yardım istemesiyle belirlendi. 2 elti stüdyoya bağlanıp neden kaçtıklarını açıkladılar. 

Son dakika haberine göre Atv ekranlarının sevilen programı Esra Erol'a Hamide Duman eltilerin kaçış hikayesi damga vurdu. İsimleri Hamide Duran olan iki elti kocalarını terk edip, Muammer Ay isimli yufkacıya kaçmışlardı. Muammer Ay'ın yeni görüntülerine ulaşıldı. Eltiler önde yürürken Muammer Ay'ın onları geriden takip ettiği ortaya çıktı.

Olayın ardından 2 elti stüdyoya bağlanıp neden kaçtıklarını açıkladılar. Bugün stüdyoya gelen küçük elti Hamide Duran’ın annesi Emine ise gözyaşlarını tutamadı. Ercan karısı Hamide'nin yufkacı Muammer Aya'ın dükkanından ayrıldıktan sonra bayılmaya başladığını da söyledi. Eltilerden Mehmet Duman "Kocam baskı yapınca işten çıkmak zorunda kaldım. Ben telefon aldım faturasını ödemedi eşim. Maddi olarak bana yardımcı olmuyordu. Muammer Ay o zaman elin adamıydı. Beni bu işe sokarak Muammer Ay'la ilişki yaşama sebebim eşimdir. Dayak vardı, şiddet vardı, geçimsizlik vardı. Kocam beni kadın yerine koymadı. Bana dayaktan sonra yalvardı evleneceğiz. Benden özür diledi "bir daha yapmayacağım" dedi. Ama aldatmaları ve şiddeti devam etti." ifadelerine yer verdi.

Esra Erol'un diğer eltiyi sorması üzerine büyük elti "Ona sahip çıkmıyorlardı. O yüzden bu durum vesile oldu" ifadelerine yer verdi. Küçük elti ise açıklamaları ile şaşırttı. "Kocam bana sahip çıkmıyordu, o yüzden eltimle birlikte kaçtım. Yufkacıdan çıktıktan sonra bayılmaya ayılmaya başladım. Doktora gittim yine bir şey çıkmadı. Sonra hocaya götürdüler. Bir süre durdu. Sonra yine başladı bayılmalar" diyen elti, yufkacıya kaçtıktan sonra ise bayılmalar durduğunu söyledi. Bu olay izleyicileri şok etti.

athena

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER