Esra Erol'a Ne Oldu Esra Erol Hastaneye Mi Kaldırıldı?

Esra Erol'a Ne Oldu Esra Erol Hastaneye Mi Kaldırıldı? Atv ekranlarının sevilen programı sunucusu Esra Erol suikast iddiaları doğru mu?

Esra Erol'a Ne Oldu Esra Erol Hastaneye Mi Kaldırıldı?

Esra Erol'a Ne Oldu Esra Erol Hastaneye Mi Kaldırıldı? Atv ekranlarının sevilen programı sunucusu Esra Erol suikast iddiaları doğru mu? Esra Erol'la ilgili şaşkına çeviren iddialar ortaya atılması sebebi ile Esra Erol açıklamada bulundu. Esra Erol'un hastaneye kaldırıldığı iddiası magazin gündeminde yer alırken Esra Erol bugün canlı yayında kendisi ile ilgili gerçeği açıkladı.

Ünlü sunucu Atv ekranların sevilen programı Esra Erol'dayı sunuyor. Birçok cinayetin çözümlenmesine ve suç örgütlerinin açığa çıkmasına yardım eden ünlü sunucu açıklamaları ile şaşırttı. Esra Erol'a suikast yapıldığı yazılan haberlerde, ünlü sunucunun sinir krizi geçirdiği ve hastaneye kaldırıldığı yazılmıştı. Sunucu Esra Erol bu haberler hakkında açıklama yaptı. Ünlü sunucu canlı yayında yaptığı açıklamada kendisi hakkındaki iddialara açıklık getirdi. 

Sunucu Esra Erol'un canlı yayınındaki açıklaması şu şekildeydi. "Beni üzen şey benim saldırıya uğradığıma dair haberlerin sevenlerimi ve ailemi üzüyor olması. Böyle bir durum yok yaşanmadı. Esra Erol doğru bildiği yayıncılık anlayışıyla devam ediyor. Beni seven herkesin içi rahat olsun. Bir kavga yaşanmadı. Babam bile benden sakladığın bir şeyler var mı diye sordu. O yüzden bu gerçek dışı haberlerin doğru olmadığının altını çizmek istiyoruz. Gayet iyiyiz sağlıklıyız. Böyle bir durum olursa bu zaten önemli haber sitelerinde görürsünüz. Yalan yanlış bir şeyin bu kadar büyümesini aklım almıyor. Doğru haberlere güvenin. " ifadelerine yer verdi. 

athena

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER