Esra Erol 26 Ekim pazartesi Esra Erolda neler oldu

Kamumanset.com - Esra Erol 26 Ekim pazartesi tek parça! Esra Erol'da neler oldu? Esra Erol 26 EKim'de neler oldu?

Televizyon 26.10.2020, 20:21 11.11.2020, 12:27 athena
Esra Erol 26 Ekim pazartesi Esra Erolda neler oldu

Kamumanset.com - Atv ekranlarında yayınlanan Esra Erol isimli programda bugün neler oldu? Esra Erol'da Ahmet Filiz Emrah’ın babası çıktı! Bugün Ahmet Filiz’in şok issteği herkesi çileden çıkardı bahsi geçen baba oğul bir kez daha karşı karşıya geldi Bugün Esra Erol'da Karısı Nazile yine kaçtı, o yine Esra Erol’a başvurdu. Nazile’nin yanına kaçtığı iddia edilen Davut’un karısı konuştu ortalık karıştı! İddiaların odağındaki Davut bugün canlı yayında yayınlandı.

Peki Melisa kaçarak evlendiği kocası İsmet Can' ile birlikte babasının evine gitti mi? Aslan Sarıcan Doğan'ın babası mı? 12 Ağustos'tan beri kayıp olan Rabia Bulur ile ilgili şoke edecek gelişme yaşandı.10 senelik karısı Rahime çocukları Yusuf'u da alıp 4 ay önce ortadan kaybolmuştu. Rahime'nin eşi Recep Bey'in büyük isyanı ve "Esra Erol'da" programında yaşanan gelişmeler yaşandı.

ATV Ekranlarında yayınlanan Esra Erol'da yaşanan gelişmeler şok dedirtiyor. DNA Testinde Aslan Sarıcam Doğan'ın babası çıkmadı. Bu gelişme en çok konuşulanlar arasında yer aldı.

Yorumlar (0)