Esra Erol 14 Aralık İzle Esra Erol 14 Aralıkta Neler Oldu? Esra Erol 14 Aralık Canlı Yayın

Esra Erol 14 Aralık İzle Esra Erol 14 Aralıkta Neler Oldu? Esra Erol 14 Aralık Canlı Yayın ATV Esra Erol 14 Aralık'ta neler yaşandı?

Esra Erol 14 Aralık İzle Esra Erol 14 Aralıkta Neler Oldu? Esra Erol 14 Aralık Canlı Yayın

Esra Erol 14 Aralık İzle Esra Erol 14 Aralıkta Neler Olduda programında bugğün neler yaşandı? ? Esra Erol 14 Aralık Canlı Yayın ATV Esra Erol 14 Aralık'ta neler yaşandı? Hafta içi her gün Atv ekranlarında yayınlanan Esra Erol'da 14 Aralık'ta neler yaşandı? Atv ekranlarının gündüz kuşağı programı olan Esra Erol'da bugün neler oldu?  Esra Erol'da Fatma'nın şoke eden kararı ne oldu? 

Esra Erol'da da DNA testi sonucu açıklanması beklenirken gerilim son safhaya çıktı. 2 arkadaş aynı kadından çocuk sahibi oldu, ve ikisi de kayıp çocuklarını arıyor. Peki çocuklar bulundu mu? 2 çocuğunu da alıp kocasının en yakın akrabasına kaçan Ebru’yu Esra Erol buldu. Peki Ebru kendisini nasıl savundu? Esra Erol'da DNA Testinin sonucu şaşkınlık yaratacak. 

Esra Erol heyecanlı bir şekilde devam ederken bu hafta Ebru'nun bulunmasıyla başladı. Ortalığın karıştığı programda bugün neler olacağı merak ediliyor. Atv ekranlarında Esra Erol'un sunuculuğuna gerçekleşen Esra Erol'da programı bu hafta yaşanacak olalarla izleyiciyi ekran karşısına kilitleyecek. 2 arkadaş aynı kadından çocuk sahibi oldu. Çocuklarını arayan adamları çaresizliğine Esra Erol koştu. Peki çocuklar bulundu mu? 2 çocuğunu da alıp kocasının en yakın akrabasına kaçan Ebru’yu Esra Erol buldu. Peki Ebru kendisini nasıl savunacak? Atv ekranlarının sevilen gündüz kuşağı progamında bu sorular cevap bulacak.

Güncelleme Tarihi: 14 Aralık 2020, 17:39

athena

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER