Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz Yeni Bölüm Neden Yok EDHO 179. Yeni Bölüm Ne Zaman?

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz Yeni Bölüm Neden Yok EDHO 179. Yeni Bölüm Ne Zaman? Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz Final Mi Yaptı EDHO Neden Yayınlanmıyor?

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz Yeni Bölüm Neden Yok EDHO 179. Yeni Bölüm Ne Zaman?

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz Yeni Bölüm Neden Yok EDHO 179. Yeni Bölüm Ne Zaman? Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz Final Mi Yaptı EDHO Neden Yayınlanmıyor? Atv ekranlarının en çok izlenen dizisinin merakla Beklenen Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 179. yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Peki Edho yeni bölüm neden yok? Dizinin izleyenleri "Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz yeni bölüm neden yok?" sorusuna yanıt aramaya başladılar. Peki Yılbaşı tatili nedeniyle ekranlara Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz da ara verdi.

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisi 2 hafta boyunca ekranlarda olmayacağı ve yeni yılda yeniliklere ekranlara döneceği kulislerde konuşulmaya başlandı. İlyas Çakırbeyli'den masayı toplamasını talep etmektedir. Ayrıca Yaman Korkmaz, bir yandan da Babası Hamdi Korkmaz'la birlikte Hızır ve Alpaslan Çakırbeyli'nin ortadan kaldırılması için de plan yapar. Yeni bölümde Çakırbeyli ailesi ve dostları ise büyük darbeyi sırlarını bilen Avukat Ebru'dan alacaklar.

ATV'nin sevilen dizisi olan Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz'ın yayınlanan son bölümünde hainin gerçek yüzü ortaya çıktı. EDHO dizisi gelecek hafta yeni bölümüyle ekranlara gelecek. Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisi bu hafta yeni yıla girilen hafta olduğu için yok.

athena

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER