Doya Doya Moda Bahar Candan kendini yere attı! Bahar Candan "Ne tarafa düşeyim" deyip kendini yere attı

Doya Doya Moda Bahar Candan kendini yere attı! Bahar Candan "Ne tarafa düşeyim" deyip kendini yere attı Bahar Candan Doya Doya Moda Seray Sever tepkisi

Doya Doya Moda Bahar Candan kendini yere attı! Bahar Candan "Ne tarafa düşeyim" deyip kendini yere attı

Doya Doya Moda Bahar Candan kendini yere attı! Bahar Candan "Ne tarafa düşeyim" deyip kendini yere attı Bahar Candan Doya Doya Moda Seray Sever tepkisi. Sosyal medyada yaptığı paylaşımlarla gündemden düşmeyen Bahar Candan Doya Doya Moda'ya katıldı. Başka bir yarışmaıya "Ne tarafa düşeyim" diyen Bahar Candan'ın kendsini yere atması olay oldu. 

İşte Benim Stilim yarışması ile popülerlik kazanan Bahar Candan TV 8 ekranlarında yayınlanan Doya Doya Moda isimli programa katıldı. Bahar Candan'ın Doya Doya Moda programına katılmasının ardından yarışmaya anında damga vurdu. Yayın sırasında arkadaşına "Ceren, ne tarafa düşeyim, sağa mı sola mı?"diye soran Bahar Candan kendini yere bıraktı. Hekesi şok eden görüntünün ardından izleyiciler Bahar'ın bayıldığını sandılar. Sosyal medya fenomeni haline gelen Bahar Candan'ın bu hareketi çok konuşuldu. 

Doya Doya programının jüri üyelerinden biri olan Seray Sever ise "Baharcım kalkmaya çalışmıyorsun sanki hiç" diyerek bu duruma tepki gösterdi. 

BAHAR CANDAN KİMDİR?

17 Şubat 1998'de İstanbul'da dünyaya gelen Bahar Candan Yardımcı Doçent Doktor Hakan Candan'ın kızlarından biridir. Ablası Nihal Candan gibi o da İşte Benim Stilim adlı moda yarışmasıyla ünlü olmuştur. Tavrı ve çığlıkları ile tanınan Bahar Candan'ın Hukuk öğrencisi olduğu bilinmektedir. Bahar Candan'ın "Dondurma Gibisin" ve "Dom Pérignon" adlı iki şarkısı vardır. İşte Benim Stilim'deki konuşma tarzı, mimikleri ve ağlamalarıyla sık sık gündem olan Bahar Candan son olarak Doya Doya moda programına katılmıştır.

athena

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER