Dokuz Kere Leyla ne zaman başlayacak? 9 kere Leyla oyuncu kadrosu

Dokuz Kere Leyla ne zaman başlayacak? 9 kere Leyla oyuncu kadrosu Netflix 9 kere leyla oyuncuları.. 9 kere Leyla konusu nedir?

Dokuz Kere Leyla ne zaman başlayacak? 9 kere Leyla oyuncu kadrosu

Netflix'in yeni filmi 9 kere Leyla ne zaman yayınlanacak? Başrollerinde Haluk Bilginer, Demet Akbağ ve Elçin Sangu'nun oynadığı 9 kere Leyla film, ne zaman yayınlanacak? Oyuncu kadrosu ile dikkatleri üzerine çeken 9 Kere Leyla filmi uzun zamandır bekleniyordu. Peki Haluk Bilginer ve Demet Akbağ gibi usta oyuncuların yer aldığı 9 Kere Leyla ne zaman yayınlanacak?

Ezel Akay'ın yönetmen koltuğunda oturduğu oyuncu kadrosunda Demet Akbağ, Haluk Bilginer, Fırat Tanış, Elçin Sangu, Alican Yücesoy, Emre Kıvılcım, Hakan Eke, İhsan Ceylan, Bimen Zartar'ın yer aldığı 9 Kere Leyla uzun zamandır izleyiciler tarafından merakla bekleniyor.

9 KERE LEYLA NE ZAMAN?

Başrollerinde Haluk Bilginer, Demet Akbağ, Elçin Sangu gibi isimlerin yer aldığı 9 Kere Leyla filmi 4 Aralık'ta yani yarın vizyona girecek. Netlfix'in merakla beklenen filmi yarın vizyona girecek. 

9 KERE LEYLA KONUSU?

Leyla ve Adem uzun süren evliliklerinin ardından bir evlilik terapistine gider. Terapist Nergis'le ilişki yaşayan Adem ise bütün mal varlığı Leyla'nın üzerinde olduğu için onu ortadan kaldırmak ister. Karısından kurtulmak için planlar yapan Adem amacına ulaşabilecek mi?

athena

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER