Doğduğun Ev Kaderindir Zeynep'in babası kimdir? Doğduğun Ev Kaderindir Bayram kim?

Doğduğun Ev Kaderindir Zeynep'in babası kimdir? Doğduğun Ev Kaderindir Bayram kim? Sinan Demirer kimdir? Doğduğun Ev Kaderindir Bayram kaç yaşında?

Doğduğun Ev Kaderindir Zeynep'in babası kimdir? Doğduğun Ev Kaderindir Bayram kim?

Doğduğun Ev Kaderindir Zeynep'in babası kimdir? Doğduğun Ev Kaderindir Bayram kim?  Sinan Demirer kimdir? Doğduğun Ev Kaderindir Bayram kaç yaşında? Doğduğun Ev Kaderindir  dizisinde Zeynep'in babasını canlandıran Bayram kimdir? Doğduğun Ev Kaderindir  Zeynep'in babası kimdir? Sinan Demirer kaç yaşında? Sinan Demirer hayatı..

TV8 ekranlarının sevilen dizisi Doğduğun Ev Kaderindir gerçek bir hayat hikayesinden uyarlanan bir dizidir. Doktor Gülseren Budaycıoğlu'nun Madolyonun İçi adlı romanından uyarlanan dizide hayatı acılarıla geçen Zeynep'in hayatı anlatılmaktadır. Zeynep yoksul bir ailede dünyaya gelmiştir. Ailesi bakamadığı için onu zengin bir aileye verir ama Zeynep gün gelir ailesinin oan uygun gördüğü bir adam ile evlenir. Zamanla eşi Mehdi'ye aşık olan Zeynep'in yaşadığı hayat ile doğduğu ev arasındaki kültür farkını konu alan bir dizidir.

Dizide Zeynep'in öz babasına hayat veren Sinan Demirer kimdir? Sinan Demirer kaç yaşında? Doğduğun Ev Kaderindir Zeynep'in babasını canlandıran Sinan Demirer kimdir?

SİNAN DEMİRER KİMDİR?

1972 yılında Bayram karakterine hayat veren Sinan Demirer 1972 yılında dünyaya gelmiştir. Bilkent Üniversitesi Tiyatro bölümü mezunu olan Sinan Demirer Reaksiyon dizisi ile tanınmıştır. Atv'de yayınlanan Eşkiya Dünyaya Hükümdar olmaz dizisinde Yunus'u canlandıran Sinan Demirer daha önce Kayıp Şehir, Yük, Eski Hikaye, Bozkır, Mor Menekşeler, Vicdan dizilerinde yer aldı. Sinan Demirer, Dodğuğun Ev Kaderindir dizisinde ise Bayram rolüne hayat vermektedir.

athena

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER