Doğduğun Ev Kaderindir Neden Yok Doğduğun Ev Kaderindir Bitti Mi?

Doğduğun Ev Kaderindir Neden Yok Doğduğun Ev Kaderindir Bitti Mi? Doğduğun Ev Kaderindir final mi yaptı? Doğduğun Ev Kaderindir bitti mi, bu akşam var mı? Yeni bölüm neden yok?

Doğduğun Ev Kaderindir Neden Yok Doğduğun Ev Kaderindir Bitti Mi?

Doğduğun Ev Kaderindir Neden Yok Doğduğun Ev Kaderindir Bitti Mi? Doğduğun Ev Kaderindir final mi yaptı? Doğduğun Ev Kaderindir bitti mi, bu akşam var mı? Yeni bölüm neden yok? Çarşamba akşamları TV 8 ekranlarına gelen Doğduğun Ev Kaderindir dizisinin yeni bölümü bu akşam ekranlara gelecek mi? İşte  Doğduğun Ev Kaderindir dizisi yeni bölüm hakkında merak edilenler...

Ekranların sevilen dizisi  Doğduğun Ev Kaderindir bu akşam yeni bölümü ile yayınlanmayacak. Kolajın yayınlanacağı akşamda neden yeni bölüm olmayacağı merak ediliyor. Yayın akışında yeni bölüm yerine kolaj yayınlanacağı söylenirken yeni bölümün neden yayınlanmadığı hakkında yapım şirketinden bir bilgi verilmedi. Bununla beraner 'Mehdi' karakterine hayat veren İbrahim Çelikol'un diziye veda ettiği iddiaları televizyon gündeminde dolaşılıyor.

Başrollerinde Demet Özdemir, İbrahim Çelikkol ve Engin Öztürk'ün yer aldığı dizi Gülseren Budaycıoğlu'nun romanından uyarlanan gerçek bir hayat hikayesi. Yayınlandığı ilk günden beri büyük ilgi gören dizinin yeni bölümünün neden yayınlanmadığı bilinmiyor.

athena

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER