Doğduğun Ev Kaderindir Müjgan öldü mü Doğduğun Ev Kaderindir Müjgan ve Burhan öldü mü?

Kamumanset.com - Doğduğun Ev Kaderindir Müjgan öldü mü? Doğduğun Ev Kaderindir Müjgan ve Burhan öldü mü? Doğduğun Ev Kaderindir Müjgan öldü mü? Doğduğun Ev Kaderindir Müjgan diziden ayrılıyor mu?

Doğduğun Ev Kaderindir Müjgan öldü mü Doğduğun Ev Kaderindir Müjgan ve Burhan öldü mü?

Kamumanset.com - Doğduğun Ev Kaderindir Müjgan öldü mü? Doğduğun Ev Kaderindir Müjgan ve Burhan öldü mü? Doğduğun Ev Kaderindir Müjgan öldü mü? Doğduğun Ev Kaderindir Müjgan diziden ayrılıyor mu? TV8 ekranlarında yayınlanan başrollerinde Demet Özdemir ve İbrahim Çelikkol'un yer aldığı Doğduğun Ev Kaderindir dizisinde son bölümde Burhan'ın önce Müjgan'ı sonra kendini vurması dikkat çekti. Doğduğun Ev Kaderindir dizisinde 22. bölümün son sahnesinde Müjgan'ın ölmesi dikkat çekti.  Yönetmenliği Çağrı Bayrak'ın yaptığı Doğduğun Ev Kaderindir dizisi Doktor Gülseren Budaycığlu'nun Camdaki Kız adlı romanından uyarlanmıştır. Başarılı senaryosu ve oyuncu kadrosu ile dikkat çeken dizi Tv8 ekranlarının en sevilen dizilerinden biridir.

TV8 ekranlarının sevilen dizisi Doğduğun Ev Kaderindir gerçek bir hayat hikayesinden uyarlanan bir dizidir. Doktor Gülseren Budaycıoğlu'nun Madolyonun İçi adlı romanından uyarlanan dizide hayatı acılarıla geçen Zeynep'in hayatı anlatılmaktadır. Zeynep yoksul bir ailede dünyaya gelmiştir. Ailesi bakamadığı için onu zengin bir aileye verir ama Zeynep gün gelir ailesinin ona uygun gördüğü bir adam ile evlenir. Zamanla eşi Mehdi'ye aşık olan Zeynep'in yaşadığı hayat ile doğduğu ev arasındaki kültür farkını konu alan dizide 22. bölümde son sahne Burhan'ın önce Müjgan'ı sonra kendisini vurması dikkat çekti. Peki Doğduğun Ev Kaderindir Müjgan öldü mü? Zeynep Kumral diziden aryılıyor mu?

22. bölümde Müjgan karakterine hayat veren Zeynep Kumral diziden ayrılıyor mu henüz bilinmiyor fakat Burhan'ın önce Müjganı göğsünden vurup sonra kendisini vurarak intihar etmesi ikisinin de diziden ayrılacağı haberlerini yarattı. Müjgan karakterinin ölüp ölmeyeceği ise ilerki bölümlerde belli olacak.

Güncelleme Tarihi: 03 Aralık 2020, 13:58

athena

YORUM EKLE
YORUMLAR
Nimet
Nimet - 2 ay Önce

Müjgan ölmesin

SIRADAKİ HABER