Demet Akbağ'dan 9 Kere Leyla Açıklaması

Demet Akbağ'dan 9 Kere Leyla Açıklaması Demet Akbağ'dan 9 Kere Leyla Eleştirilerine Yanıt

Demet Akbağ'dan 9 Kere Leyla Açıklaması

Demet Akbağ'dan 9 Kere Leyla Açıklaması Demet Akbağ'dan 9 Kere Leyla Eleştirilerine Yanıt! Dijital platform Netflix'de yayınlanan 9 Kere Leyla filmi eleştirileri alan usta oyuncu Demet Akbağ yaptığı açıklamada "Her türlüeleştiri başımızın üzerinde" ifadelerine cevap verdi. Usta oyuncu Demet Akbağ 4 Aralık'ta Netflix üzerinde yayınlanan 9 Kere Leyla sinema filmi hakkında eleştirilere cevap verdi. 

Usta oyuncu Demet Akbağ "Her tür eleştiri başımızın üzerinde. Ezel (Akay, yönetmen) bir dünya yarattı, biz hikâyeyi sevdik ve performanslarımızı sergiledik" ifadelerine yer verdi. Usta oyuncu açıklamasında  "Her tür eleştiri başımızın üzerinde. Ezel (Akay, yönetmen) bir dünya yarattı, biz hikâyeyi sevdik ve performanslarımızı sergiledik. “Çok güldük” veya “çok ağladık” diye tanımlanabilecek bir film değil. Sinema bir yönetmen sanatı. Ezel, Leyla karakteri üzerinden Lilith ve kadın konusunu böyle işledi." ifadelerine yer verdi.

Başarılı oyuncu Demet Akbağ 9 Kere Leyla filminde Haluk Bilginer ve Elçin Sangu ile başrol oynamıştı. Netflix üzerinden yayınlanan 9 Kere Leyla filmi izleyiciler tarafından fazlasıyla eleştirilmişti. Haluk Bilginer ile başrol oynadığı filmde başarılı bir oyunculuk sergileyen Demet Akbağ eleştirilere cevap verdi.

Güncelleme Tarihi: 20 Aralık 2020, 14:22

athena

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER